Giełda Staroci inauguruje kolejny sezon

Czwartek, 15 czerwca 20230
18 czerwca startuje dwunasty sezon Piotrkowskiej „Giełdy Staroci”. Tradycyjnie zapraszamy na plac przy Zamku Królewskim.
Fot. K. Żołądek Fot. K. Żołądek

Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają na XII Piotrkowską Giełdę Staroci. Podobnie, jak w poprzednich latach osoby odwiedzające giełdę będą mogły nabyć porcelanę, stare książki, płyty, ceramikę, zegary, militaria czy antyki.

Zainteresowanych zapraszamy w godzinach 07:00 – 14:00, choć wystawcy mogą rozkładać swoje stoiska już od godziny 06:00 – informują organizatorzy.

Wydarzenie obbywać się będzie w każdą trzecią niedzielę miesiąca - w okresie od czerwca do września - na terenie przylegającym do Zamku Królewskiego w Piotrkowie Trybunalskim (plac Zamkowy 4).

Sezon startuje w niedzielę, a pozostałe terminy XII Piotrkowskiej Giełdy Staroci to: 16 lipca, 20 sierpnia, 17 września.


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania Giełdy z uwagi na złe warunki atmosferyczne. Więcej informacji pod numerem telefonu: 44 646 52 72. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat