Artykuły do tagu: Rzeczna

Tłumy na festynie przy Rzecznej w Piotrkowie
Gry i zabawy, konkursy z nagrodami, wata cukrowa, malowanie „buziek”, kiełbaska, dmuchańce, znakowanie rowerów, kawa czy gorąca czekolada – to atrakcje, które przygotowali organizatorzy festynu rodzinnego jaki odbył się w sobotę na placu przy Rzecznej w Piotrkowie. Skorzystało z nich kilkaset osób.
Pumptrack także w Piotrkowie
Szczekanica Central Park w Piotrkowie wzbogacił się o kolejne atrakcje. W poniedziałek został bowiem oddany do użytku pumptrack. Są też tyrolka, oświetlenie solarne, trampoliny czy stół do tenisa stołowego.
Szczekanica Central Park już gotowy
W piątkowe południe odbył się odbiór techniczny urządzeń znajdujących się na powstałym z Budżetu Obywatelskiego placu do rekreacji przy ul. Rzecznej w Piotrkowie.
Kolejne protesty w związku z wycinką drzew w Piotrkowie Trybunalskim
Najpierw ul. Garbarska, teraz Poprzeczna. Pracownicy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej szykują kolejną wycinkę drzew. Mieszkańcy jednak protestują i chcą walczyć o zielone płuca osiedla.
Awaria ciepłociągu w ul. Poprzecznej w Piotrkowie Trybunalskim
Mieszkańcy ul. Poprzecznej w Piotrkowie Trybunalskim od czwartku nie mają ciepłej wody. Jest to związane z awarią ciepłociągu.
Piotrków. Chciał wyskoczyć z okna? [AKTUALIZACJA]
46-letni mężczyzna prawdopodobnie chciał wyskoczyć z okna na trzecim piętrze przy ulicy Poprzecznej w Piotrkowie. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby: policja, straż pożarna i pogotowie.
Na ulicy Poprzecznej w Piotrkowie jeżdżą pod prąd?
Jazdę pod prąd na ulicy Poprzecznej zaobserwował jeden ze słuchaczy Strefy FM i poprosił o interwencję w tej sprawie.
Będzie nowa nawierzchnia i nowy plac zabaw
Niebawem rozpocznie się remont ulicy Poprzecznej w Piotrkowie. To jednak nie jest jedyna inwestycja, jaka zostanie tam zrealizowana. Oprócz nowej nawierzchni ulicy powstanie także nowy plac zabaw dla dzieci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat