Advertisement

Artykuły do tagu: Rycerska

Nowe miejsca w strefie płatnego parkowania
Przybyło miejsc postojowych w strefie płatnego parkowania w Piotrkowie. Do strefy zostały włączone nowe miejsca postojowe, które powstały przy ul. Rycerskiej.
Inauguracja Piotrkowskiego Uniwersytetu Pierwszego Wieku
W sobotę, 18 listopada, na Wydziale Filologiczno-Historycznym piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbyła się uroczysta inauguracja działalności Uniwersytetu Pierwszego Wieku.
Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku
Akademia Rycerska, Akademia Słowa, Akademia Alchemika i Akademia Odkrywcy to najnowsze propozycje piotrkowskiej Filii UJK oraz Bractwa Akademickiego im. Zygmunta I Starego skierowane do uczniów młodszych klas szkół podstawowych w ramach projektu Uniwersytetu Pierwszego Wieku.
Mieszkańcy kamienicy przy ul. Szewskiej błagają o pomoc
Od niemal trzech miesięcy nie mają gazu, stan kamienicy, w której mieszkają jest opłakany, instalacja elektryczna pozostawia wiele do życzenia, do tego wilgoć i grzyb, nieszczelne kominy i przeciekający dach - w takich warunkach mieszkają ludzie w kamienicy u zbiegu ulic Szewskiej i Rycerskiej w Piotrkowie.
Piotrków: Koniec już blisko
Ponad milion złotych miasto przeznaczyło na remont ulic Rwańskiej i Rycerskiej. Prace rozpoczęły się w maju. Od tego czasu zakończono już przebudowę infrastruktury podziemnej, a do zakończenia inwestycji pozostało wykonanie robót brukarskich.
13.06.2013 09:02
Rycerska rozkopana
Robotnicy rozkopali ulicę Rycerską na Starym Mieście w Piotrkowie.
Jest już logo hostelu DomiNo
Rozstrzygnięto konkurs na logotyp hostelu DomiNo. Znak graficzny - podobnie jak nazwę - wymyślili słuchacze Strefy FM.
Piotrków: Bez wody żyją od trzech tygodni
W jednej z kamienic przy ulicy Rycerskiej w Piotrkowie mieszka rodzina z dwojgiem małych dzieci. Od trzech tygodni jej codzienność to brak toalety, woda w butelkach noszona z sąsiedniego mieszkania i - co najgorsze - brak pewności, że coś się w tej sprawie zmieni. Czy naprawdę mamy XXI wiek - pyta pani Agnieszka.
OLD TOWN JAZZ: Janusz Muniak Quartet
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto, SKYY Pub, Ośrodek Działań Artystycznych zapraszają na kolejny koncert z cyklu OLD TOWN JAZZ.
Piotrków: Kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz
W najbliższy piątek na kolejny wieczór jazzowy zaprasza piotrkowian Ośrodek Działań Artystycznych. Koncert DIRECTIONS IN MUSIC: HANK MOBLEY tradycyjnie odbędzie się na scenie Pubu SKYY przy Rycerskiej. Zagrają: Paweł Kaczmarczyk - piano, Tomasz Grzegorski - saksofon, Maciej Adamczak - kontrabas, Tomasz Sowiński - perkusja.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat