Artykuły do tagu: Ręczniki

Dlaczego warto kupować firany na metry?
Jeżeli chodzi o estetykę wnętrz, trudno wskazać równie istotny element, jak firany. Nie dość, że dzięki nim wnętrza stają się bardziej przytulne, to dodatkowo firany zwiększają prywatność domowników. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba dopasować firanki do okien o niestandardowych wymiarach. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą firany na metry, które można za niewielkie pieniądze zamówić w popularnym sklepie internetowym.
Ręczniki papierowe oraz dozowniki marki Tork
Marka Tork to znany producent dozowników oraz środków higienicznych o potwierdzonej jakości. Popularność tej firmy w kraju oraz za granicą to jedna z najlepszych rekomendacji, jakie można otrzymać na temat produktów spod szyldu Tork. Wśród szerokiego asortymentu najczęściej można jednak spotkać dozowniki do ręczników papierowych i włókninowych oraz ich wkłady, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.
Ile kosztuje wyprawka szkolna?
Za pasem wrzesień, a więc początek nowego roku szkolnego. Dzieciom ten czas kojarzy się z końcem letniego wypoczynku, a rodzicom z dodatkowymi wydatkami na wyposażenie pociech do szkoły.
Komu należy się szkolna wyprawka?
Choć wakacje jeszcze trwają, 1 września zbliża się nieuchronnie. Jak co roku powraca więc koszmar każdego rodzica – zakup szkolnych podręczników, który to wydatek do małych niestety nie należy.
Rodzice dostaną po kieszeni
No i po wakacjach. Na rodziców, po wydatkach związanych z letnim odpoczynkiem, czekają teraz kolejne koszty związane ze szkolną wyprawką.
Kto powinien recenzować szkolne podręczniki?
Już za kilka dni dzieci wrócą do szkół. Te które dopiero rozpoczną edukację będą korzystać z darmowego podręcznika. Jak podkreślają nauczyciele, sama idea jest godna poparcia, aczkolwiek realizacja tego projektu budzi zastrzeżenia.
Będą dofinansowywać zakup podręczników w Tomaszowie. Do 15 września można składać wnioski.
A to
Wkrótce minie półmetek wakacji, powoli trzeba będzie myśleć o zakupie podręczników, tymczasem rodziców czeka niemiła niespodzianka. Taki mały letni "prezent". Z ustawy o systemie oświaty po cichu zniknął bowiem przepis gwarantujący kupowanie używanych książek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat