Artykuły do tagu: PZZ

Czterodniowy tydzień pracy. Czy to się może udać?
System pięciodniowego tygodnia pracy ma już prawie 100 lat. Dzięki rozwojowi technologicznemu, cyfryzacji, robotyzacji dzisiejsze warunki i wydajność są już zupełnie inne. Może czas zastanowić się nad zmianami, a nawet stopniowym skracaniem czasu pracy?
Puchar Świata dla Murada!
Magomedmurad Gadżijew triumfował w prestiżowym turnieju o Puchar Świata w Belgradzie. Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego występujący w kategorii do 70 kg w stylu wolnym podczas dwudniowych zawodów wygrał 4 walki na macie oraz 1 walkowerem.
Zasiłek pogrzebowy jest niewystarczający?
Związkowcy chcą podniesienia zasiłku pogrzebowego. Ten od 2011 roku wynosi 4000 zł. Zdaniem Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych to zdecydowanie za mało, ponieważ koszty pochówku są zdecydowanie większe.
Związki apelują do prezydenta Chojniaka
Przedstawiciele Rady Powiatowej OPZZ Piotrków Trybunalski złożyli apel do Krzysztofa Chojniaka. Chcą zachęcić prezydenta, aby w specyfikacjach przetargów publicznych na usługi dla Urzędu Miasta i jednostek pomocniczych wprowadzić dodatkowe punkty dla usługodawców, którzy zatrudniają swoich pracowników w oparciu o umowy o pracę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat