26-letni łodzianin kierując samochodem po pijanemu wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Podczas zatrzymania, zachowywał się na tyle agresywnie, że uszkodził elementy wyposażenia policyjnego radiowozu. Mężczyźnie grozi pięć lat więzienia.
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi kobietom zatrzymanym przez piotrkowskich policjantów, które w jednym z marketów w centrum miasta ukradły artykuły spożywcze i przemysłowe. Wpadły w ręce funkcjonariuszy w mieszkaniu niedaleko sklepu.
Kierowca volkswagena wjechał do rowu, unikając zderzenia ze zjeżdżającym wprost pod jego samochód pijanym rowerzystą. Zatrzymany przez policjantów 31-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
34-letnia rowerzystkę potrącił samochód. Kobieta przejeżdżała przez przejście dla pieszych.
Kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Pojazdy zderzyły się na jednym z tomaszowskich skrzyżowań.
Do wypadku drogowego doszło w środę ok. godz. 22.15 na krajowej "dwunastce" na wysokości Polanki w Sulejowie.
Zablokowana droga krajowa 74 pomiędzy Sulejowem a Paradyżem, tam w nocy zderzyły się czołowo dwie ciężarówki. Jedna osoba została ciężko ranna.
Bełchatowski policjant zatrzymał uciekającego pijanego sprawcę kolizji. 20-letni Słowak, który kierując dostawczym citroenem najechał na renaulta i uciekał, miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie.
Tomaszowska policja poszukuje sprawcy potrącenia - prawdopodobnie kierowcy ciężarowego MAN-a w kolorze czerwonym. Do tragedii doszło wczoraj po godz. 23.00 na drodze K48 pomiędzy Spałą a Tomaszowem.
Od poniedziałku 16 czerwca obowiązki zastępcy komendanta policji w Piotrkowie pełni młodszy inspektor Dariusz Partyka, dotychczas komendant VIII komisariatu policji w Łodzi.