Artykuły do tagu: Osir

Zacięta rywalizacja w I lidze
W sposób niezwykle wyrównany przebiega rywalizacja w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Zwłaszcza w I lidze.
Wysoka porażka byłego mistrza
Niespodziewanie wysoko przegrała jedna z najlepszych drużyn Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Byli mistrzowie z Prym Galerii Wnętrz ulegli Starówce aż 0:5.
Eko Luk urywa punkty faworytom
Po świąteczno – noworocznej przerwie do gry wrócili zawodnicy rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W miniony weekend rozegrano po dwie kolejki I i II ligi. Nie zabrakło niespodzianek.
Nowa oferta na siłowniach piotrkowskiego OSiR-u
Zajęcia na siłowaniach z profesjonalnym trenerem zarówno dla osób zdrowych, jak i z niepełnosprawnościami - to nowa oferta piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z treningów będzie można skorzystać już od początku stycznia.
20.12.2021 15:19
Adrian Malicki show
Ostatnią w tym roku kolejkę rozegrali piłkarze występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Na szczególną uwagę zwraca wyczyn Adriana Malickiego.
14.12.2021 07:57
Udany powrót mistrzów
W pierwszej kolejce pauzowali, w drugiej rozegrali dwa mecze i w obu nie pozostawili rywalom złudzeń. Mistrz Barwil Omega już prowadzi w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.
Zimna woda im niestraszna. Morsy opanowały
Pomimo dość niskiej temperatury piotrkowskie kąpielisko przeżyło w niedzielę (12.12) prawdziwe oblężenie. Do wspólnej kąpieli ruszyli amatorzy morsowania. Swój "pierwszy raz" w przerębli zaliczył m.in. dyrektor OSiR w Piotrkowie - Leszek Heinzel.
Nowy sezon i nowe piłkarskie emocje
Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią rozgrywki wznowili piłkarze rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. Wyjątkowo wyrównane były zwłaszcza mecze w I lidze.
03.12.2021 20:45
Lodowisko już czynne!
W piątek 3 grudnia oficjalnie otwarto lodowisko w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Przed kasami i wypożyczalnią sprzętu ustawiła się spora kolejka i w zaledwie pół godziny lodowisko wypełniło się łyżwiarzami. Czekały na nich także słodycze, którymi częstował św. Mikołaj.
Bezkompromisowa liga zakończyła rundę jesienną
Zakończyła się pierwsza część rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. To jedna z najbardziej bezkompromisowych lig w Polsce. Dlaczego?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat