Advertisement

Artykuły do tagu: Osir

Spędź ferie na sportowo!
Młodzież z województwa łódzkiego rozpoczęła ferie. Zimowy wypoczynek to okazja do tego, by wziąć udział w zajęciach organizowanych przez lokalne instytucje. Swoją propozycję przygotowali też pracownicy piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
09.01.2023 15:42
Komplet mistrza
Znakomicie zaczęli 2023 rok zawodnicy Barwilu-Omegi. Mistrzowie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w miniony weekend wygrali dwa mecze i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli.
Koniec roku w piłce amatorskiej
Rok 2022 zakończyli piłkarze – amatorzy występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W najlepszych nastrojach – obrońcy trofeum, ale nie tylko.
Mistrz już na prowadzeniu
Po trzech kolejkach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej tylko jeden zespół może poszczycić się kompletem punktów – to obrońca trofeum Barwil-Omega. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki. Nie zabrakło niespodzianek.
Młodym biegaczom zima niestraszna
Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Polanikowym Biegu Mikołajkowym z OSiR-em, który zorganizowano w sobotę (10.12.2022) na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy podkreślali, że to spotkanie jest formą zabawy i podjęcia próby zarażenia dzieci i młodzieży pasją do sportu. Jak to przy Mikołajkach bywa, przewidziano też upominki.
Inauguracja sezonu halowego pod znakiem remisów
Halowy sezon 2022/23 zainaugurowali piłkarze-amatorzy. W obecnych rozgrywkach startuje piętnaście zespołów. Zrezygnowano z podziału na dwie ligi. Co pokazała pierwsza kolejka?
Co powiecie na łyżwy? Miejskie lodowisko zaprasza!
W piątkowe popołudnie miała miejsce inauguracja sezonu łyżwiarskiego na miejskim lodowisku w Piotrkowie w parku ks. J. Poniatowskiego. Dla przybyłych mieszkańców czekała gorąca herbata oraz poczęstunek w postaci czekoladowych mikołajów.
14.11.2022 15:54
Remis w klasyku
Ten mecz z reguły kończy rundę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem z uwagi na przekładanie wcześniejszych kolejek spotkanie Barwilu-Omegi z Prym Galerią Wnętrz odbyło się 13 listopada, kiedy zawodnicy mają do rozegrania jeszcze po dwa mecze.
Prym - Galeria Wnętrz wraca do gry
Po dziesięciu kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR na prowadzeniu zespół Moszczenicy GG. Doświadczonych zawodników – w przeszłości często piłkarzy Włókniarza – goni Eko Luk. Dopiero trzecie miejsce zajmuje najbardziej utytułowana drużyna rozgrywek.
Na sportowo dla Patryka. Piotrkowianie wspierają nastolatka w powrocie do zdrowia
Piotrkowianin Patryk Wysmyk zmaga się z ciężką chorobą jaką jest neuroblastoma. W najbliższy poniedziałek nastoletni piotrkowianin będzie mieć operację w Barcelonie. Tymczasem piotrkowska policja oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali dla niego charytatywny piknik, który w niedzielę przyciągnął tłumy na stadion miejski Concordia przy ul. Żwirki w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat