Artykuły do tagu: Nowakowska

Biuro wiceminister Katarzyny Nowakowskiej w Piotrkowie już otwarte
Na finiszu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego politycy zabiegają o głosy piotrkowian. Katarzyna Nowakowska z Trzeciej Drogi zorganizowała konferencję prasową na której mówiła m.in. o bezpieczeństwie Polaków, o które trzeba zabiegać w Unii Europejskiej.
Płyną kolejne słowa poparcia
Coraz bliżej do ciszy wyborczej. Piątek (19.04.2024) jest więc dniem, kiedy kandydaci na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymują wsparcie z różnych stron. Niektórzy zaś zdecydowali się wstrzymać od głosu, jeśli chodzi o faworyzowanie któregoś z ubiegający się o ten urząd. Swoimi przemyśleniami podzielili się ostatnio Katarzyna Nowakowska, Jacek Sokalski oraz Łukasz Janik.
Ludzie z regionu obejmą ministerialne teki
Katarzyna Nowakowska z Piotrkowa oraz Łukasz Krasoń pochodzący z gminy Gorzkowice (oboje reprezentujący ugrupowanie Polska 2050) zostali wiceministrami w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
02.10.2023 08:32
Kobiety Mają Moc
„Kobiety Mają Moc!” – pod taką nazwą w piotrkowskiej Mediatece odbyło się spotkanie zorganizowane przez Katarzynę Nowakowską – liderkę Polski 2050 Szymona Hołowni.
Kto na
Nie ma niespodzianki na czele listy kandydatów do Sejmu z Trzeciej Drogi. "Jedynkę" dostał obecny poseł PSL-u Dariusz Klimczak. Na drugim miejscu znajdzie się z kolei piotrkowianka Katarzyna Nowakowska z Polski 2050 Szymona Hołowni.
Ola Nowakowska wicemistrzynią Polski
Piotrkowianka Aleksandra Nowakowska, wychowanka KS Polanik, zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż podczas 61. Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w weekend w Toruniu. Ola, która jest obecnie zawodniczką RKS Łódź, zajęła w tym konkursie drugie miejsce ex aequo z Urszulą Gardzielewską (KS AZS AWF Wrocław), złoty medal wywalczyła Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok), która skoczyła 1.93 m.
Kolejny tytuł do kolekcji
Zaledwie trzy tygodnie temu informowaliśmy, że piotrkowianka Aleksandra Nowakowska zajęła czwarte miejsce w finale konkursu w skoku wzwyż podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w kolumbijskim Cali, w piątek zawodniczka RKS-u Łódź potwierdziła, że to najlepszy sezon w jej karierze i wywalczyła złoty medal podczas 21. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącą jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w tej konkurencji.
Życiowy sukces Oli Nowakowskiej
Piotrkowianka Ola Nowakowska, wychowanka KS Polanik Piotrków zajęła 4. miejsce w finale skoku wzwyż podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w kolumbijskim Cali. Polka pobiła też swój rekord życiowy.
23.06.2015 09:27
180 cm coraz bliżej...
Piotrkowska lekkoatletka Aleksandra Nowakowska pobiła swój rekord życiowy w skoku wzwyż. Podczas IX Ogólnopolskiego Mityngu Skoku Wzwyż Kaper Cup 2015, zorganizowanego na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum nr 1 w Iławie, piotrkowianka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 178 cm.
Ola Nowakowska mistrzynią Polski!
Niesamowita informacja dotarła do nas ze Spały. Niespełna 16-letnia piotrkowianka Ola Nowakowska (KS Polanik Piotrków) została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż. To drugi medal MP wywalczony przez tą zawodniczkę w odstępie zaledwie kilku miesięcy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat