Artykuły do tagu: Mok

„Tylko jeden dzień” to opowieść o czymś, co może nadać sens naszym dniom. Spektakl zaprezentujemy w ramach NIEDZIELNYCH TEATRALIÓW.
25 października o godz. 17.00
Festiwal Uśmiechu zakończony
Niedziela to ostatni dzień tegorocznego Festiwalu Uśmiechu Trybunały 2015. Tego dnia w piotrkowskim MOK-u widzowie oglądali rywalizację o Wpis do Konstytucji Kabaretowej. Wystąpili też Anna Dereszowska, Tomasz Jachimek i Kabaret Czesuaf.
Złowili 3 szczupaki i 130 okoni
W Barkowicach – Mokrych na Zalewie Sulejowskim w typowej jesiennej scenerii, przy porywistym wietrze i przenikliwym zimnie, rozgrywały się w niedzielę Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego.
Renata Przemyk, Artur Andrus, Kabaret Hrabi... Zbliża się Festiwal Uśmiechu
Kiedyś Trybunały Kabaretowe, dziś Festiwal Uśmiechu. Od trzynastu lat Piotrków kabaretami stoi, nie inaczej będzie i w tym roku.
Spotkanie z twórczością Elżbiety Milewskiej
W sobotę 10 października w Galerii MOK przy al. 3 Maja w Piotrkowie w ramach „Spotkania ze sztuką” będzie można obejrzeć wystawę Elżbiety Milewskiej.
Telewizja miejska wyprowadza się...
TV Piotrków wyprowadza się z dotychczasowej siedziby w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w al. 3 Maja 12. Studio i cała redakcja przenoszą się do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK przy ul. Słowackiego 13, gdzie redaktorzy będą mieć bardziej komfortowe warunki pracy.
Zarobki w instytucjach kultury... szczęka (niektórym) opada
Radny Rady Miasta Piotrkowa zastanawia się nad dysproporcjami w zarobkach pracowników instytucji kultury. Piotr Gajda z Prawa i Sprawiedliwości przedstawił zarobki pracowników merytorycznych z poszczególnych jednostek.
„Tata Ma Kota
Zapraszamy w sobotę 26 września o godz. 19.00 na wyjątkowy spektakl, w fantastycznej obsadzie, pt. „Tata ma kota" Szymona Bogacza w reżyserii Łukasza Witta-Michałowskiego.
MOK: „W Jednym Stali Domku”
Przed państwem spotkanie z teatralną wersją bajek Aleksandra Fredry „W jednym stali domku” przygotowaną przez młodszych i nieco starszych artystów z Piotrkowa Trybunalskiego. Zaproszą Was oni do swojego domu. Zobaczycie czworo rozbrykanych dzieci i ich rodziców. I mimo, że przypominają oni nas samych, to różni ich język – mówią bowiem do siebie słowami bajek Aleksandra Fredry. Dlaczego? Głównie po to, by pokazać, że w tych bajkach odnajdziemy sporo wartości. A najważniejsze to: rodzina, miłość, przyjaźń i marzenia.
Koniec tego dobrego, we wtorek uczniowie wracają do szkół. W Piotrkowie naukę rozpocznie aż 962 pierwszoklasistów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat