Advertisement

Artykuły do tagu: Mleko

Łódzkie na plus: Puchar pełen mleka
Oferta wakacyjnych rozrywek w województwie łódzkim jest bardzo szeroka. Od szybkich szachów po festiwal mleka.
Mleko - pić czy nie pić?
Picie mleka nadal wywołuje bardzo duże kontrowersje. Niektórzy twierdzą, że mleko krowie jest niezdrowe i należy go unikać, a najlepiej w ogóle zrezygnować z produktów zawierających laktozę. Są jednak także i tacy, którzy podkreślają, że bez picia mleka trudno wyobrazić sobie prawidłowy rozwój organizmu człowieka. Jak jest naprawdę?
Program dot. spożycia mleka, owoców i warzyw w szkole będzie nadal realizowany
Do konsultacji publicznych trafił projekt rozporządzenia dot. realizacji programu mleko oraz owoce i warzywa w roku szkolnym 2020/2021. W programie może uczestniczyć ok. 1,7 mln dzieci ze szkół podstawowych.
Powrót najbardziej znanego rapera z Piotrkowa
Jego przebój w 2005 roku śpiewało pół Polski. Wtedy wydawało się, że ma przed sobą naprawdę wielką karierę. Nawet jeśli do końca się nie udało, to dla wielu wciąż jest jednym z symboli nie tylko piotrkowskiego hip hopu. Dziś Mleko powraca.
Kilkanaście tysięcy opakowań podrobionego mleka dla niemowląt
Ponad 8,5 tony podrobionego mleka w proszku zabezpieczyła policja na terenie posesji w okolicach Bełchatowa. Trwa ustalanie, gdzie trafiał towar i kto jest odpowiedzialny za przestępczy proceder.
03.10.2014 13:28
Mleko się rozlało
To wyjątkowo trudny rok dla branży mleczarskiej. Ceny za surowiec spadają w zastraszającym tempie i wszystko wskazuje na to, że ta tendencja utrzyma się w najbliższych miesiącach.
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.
Mleko – szczęśliwy raper z Piotrkowa
Trzy lata temu jego piosenkę śpiewało pół Polski. Drugie pół było zszokowane, ale… też ją nuciło. Obok “Kto dogoni psa” nie dało się przejść obojętnie. Twórcą hitu był piotrkowski hiphopowiec Mleko – wtedy bardzo popularny, dziś nieco zapomniany.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat