Advertisement

Artykuły do tagu: MPR

Koncert Zespołów i Kapel Folklorystycznych pn. „Folklor Znajdzie Cię Wszędzie”
Już 16 czerwca w Mzurkach (gm. Wola Krzysztoporska) odbędzie się Koncert Zespołów i Kapel Folklorystycznych pn. „Folklor Znajdzie Cię Wszędzie”. Koncertowi towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna dla Natalki Pasternak (dziewczynki z terenu gminy Wola Krzysztoporska). Podczas koncertu wystąpią zespoły i kapele folklorystyczne z regionu województwa łódzkiego.
Wspólnie powitamy lato w województwie łódzkim!
Tak jak w latach poprzednich podróżujemy po całym województwie, bo Piknik Województwa Łódzkiego dociera do każdego powiatu. A już w najbliższy weekend wspólnie powitamy lato w Ostrowie Warckim.
Drugi dzień zabawy w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
Tysiące osób bawią się podczas drugiej odsłony Dni Gorzkowic. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będą Elektryczne Gitary, a imprezę zwieńczy pokaz laserów.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Rozprzy przyciągnął tłumy
Gwiazda wieczoru XVII Dni Rozprzy przyciągnęła prawdziwe tłumy. W sobotę przed publicznością wystąpił Dawid Kwiatkowski. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Do Rozprzy przyjechały także osoby z sąsiednich powiatów, a fanklub Dawida Kwiatkowskiego, na koncert w Rozprzy, już od piątkowego wieczoru czekał w pobliżu stadionu.
Dni Rozprzy rozpoczęte! [dużo zdjęć]
We wczesnych godzinach popołudniowych w sobotę na stadionie sportowym w Rozprzy rozpoczęło tegoroczne święto gminy. Za nami już oficjalna inauguracja zabawy, a kulminacyjnym momentem zabawy będzie wieczorny koncert Dawida Kwiatkowskiego.
Jarmark Trybunalski już trwa [ZDJĘCIA]
Na ulicy Słowackiego, na wysokości parku św. Jana Pawła II, w sobotnie przedpołudnie rozpoczął się Jarmark Trybunalski. Przez najbliższe dwa dni będzie on towarzyszył imprezom Dni Piotrkowa.
Organizacja przyjęcia, czyli magiczna podróż po krainie dekoracji
”Nie lubię przyjęć” - to rzadko słyszane słowa. Bo czy jest coś piękniejszego niż spotkania w gronie bliskich? Wspólne spędzanie czasu, granie w planszówki, tańce łamańce i masa jedzenia dookoła? Zgadza się - odpowiedź brzmi nie. Dlatego zapraszamy wszystkich serdecznie na wspólne urządzanie imprezy.

Nie będzie to jednak takie hop siup, jak nam się wydaje, ponieważ organizowanie zabawy wiąże się w pewnym stopniu z odpowiedzialnością. Gospodarz musi zadbać o wszystkie niezbędne elementy imprezy od A do Z. Trzeba również wiedzieć, od czego zacząć. A skoro nie wiadomo skąd startujemy, to jasne jest, że trzeba zacząć od podstaw. Nasuwa się więc pytanie, jaki klimat imprezy wybrać? Czy będzie to słodkie różowe party? Maskarada? A może hawajska hulanka? I w sumie czemu nie urządzić 40 urodzin w stylu retro? Pomysłów i propozycji jest nieskończenie wiele, a wszystko jest tylko w naszych rękach. To my decydujemy, w jakim stylu chcemy urządzić przyjęcie, tak aby uszczęśliwić nas i naszych gości.
Mamy program Dni Piotrkowa. Co będzie się działo?
IRA, Natalia Szroeder, Kubańczyk oraz Nowator - to gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa. Miejska impreza odbędzie się już w ten weekend i potrwa trzy dni.
Piknik naukowy już w ten weekend. Sprawdź co w programie!
Najbliższy weekend w piotrkowskiej Mediatece upłynie pod znakiem nauki. 4-5 czerwca zapraszamy na Piknik Naukowy z Politechniką Częstochowską oraz Naukowy Zawrót Głowy.
W sobotę bawimy się w Woli
Już w najbliższą sobotę, 28 maja odbędzie się Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Przez cały dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dużych i małych. Nie zabraknie także koncertów, a gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat