Artykuły do tagu: Lodowisko

Piotrkowskie lodowisko zaprasza w nowym sezonie
Na miejskim lodowisku w parku księcia Józefa Poniatowskiego zainaugurowano kolejny sezon. Chętnych do aktywnego spędzania czasu na ślizgawce w ten weekend nie brakuje.
29.11.2023 10:43
Wraca miejskie lodowisko
Dobra informacja dla fanów jazdy na łyżwach. Już w piątek startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku. Obiekt zostanie otwarty o godz. 16:00.
Ostatnia szansa na łyżwy
To już ostatni dzień funkcjonowania miejskiego lodowiska w tym sezonie. Kto chciałby jeszcze pojeździć na łyżwach w parku ks. Poniatowskiego, ma na to czas tylko do wieczora.
Co powiecie na łyżwy? Miejskie lodowisko zaprasza!
W piątkowe popołudnie miała miejsce inauguracja sezonu łyżwiarskiego na miejskim lodowisku w Piotrkowie w parku ks. J. Poniatowskiego. Dla przybyłych mieszkańców czekała gorąca herbata oraz poczęstunek w postaci czekoladowych mikołajów.
01.12.2022 12:04
Wraca miejskie lodowisko
Jeszcze w tym tygodniu otwarte zostanie miejskie lodowisko, które w Piotrkowie od kilkunastu lat działa w parku ks. J. Poniatowskiego. Ceny za korzystanie z lodowiska pozostają bez zmian.
23.02.2022 10:27
Pączki na lodowisku
Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu łyżwiarskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w tłusty czwartek (24.02.2022) na „Pączki na lodowisku”
03.12.2021 20:45
Lodowisko już czynne!
W piątek 3 grudnia oficjalnie otwarto lodowisko w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Przed kasami i wypożyczalnią sprzętu ustawiła się spora kolejka i w zaledwie pół godziny lodowisko wypełniło się łyżwiarzami. Czekały na nich także słodycze, którymi częstował św. Mikołaj.
Od piątku OSiR zaprasza na miejskie lodowisko
Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia lodowiska w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Łyżwiarski sezon ma oficjalnie wystartować w piątek o godz. 16:00.
14.02.2021 18:24
Walentynki na lodowisku?
Mieszkańcy naszego regionu, po poluzowaniu obostrzeń, stęsknieni za zimowymi atrakcjami masowo korzystają z lodowiska. Ze względu na obowiązujące wymagania sanitarne muszą cierpliwie odczekać na swoją kolej, by wejść na taflę lodu. Nie przeszkadza im mróz. Według nich to wszystko czyni walentynki niepowtarzalne.
Lodowisko w Piotrkowie otwarte
Od piątku 12.02 lutego można korzystać z piotrkowskiego lodowiska. Z kolei w poniedziałek otwarty zostanie basen przy Belzackiej w Piotrkowie. To dzięki odmrożeniu – przynajmniej na dwa tygodnie – niektórych dziedzin gospodarki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat