Artykuły do tagu: Leon

Nietrzeźwa 20-latka dachowała seatem
Młodzi kierowcy po zdobyciu upragnionych uprawnień zapominają to, czego uczyli się podczas kursu na prawo jazdy i dość szybko tracą uprawnienia do kierowania. Przekonała się o tym 20-latka, która prawem jazdy cieszyła się zaledwie 2 lata.
Nad Zalewem wciąż sterty śmieci
W lasach naszego regionu i na plażach Zalewu Sulejowskiego wciąż zalegają sterty śmieci. Na ten dotkliwy dla nas wszystkich problem zwraca uwagę kolejny internauta.
Objazd Ronda Sulejowskiego. Omijajcie osiedlowe uliczki!
Mieszkanka osiedla Wyzwolenia zwróciła się do nas z prośbą o interwencję związaną z przebudową Ronda Sulejowskiego. Po zamknięciu odcinka ulicy Sulejowskiej od ronda do ulicy Żurawiej wielu kierowców w Piotrkowie, zamiast kierować się wytyczonym, objazdem, korzysta z bocznych, wąskich, osiedlowych uliczek.
Na ten remont mieszkańcy Leonowa w gminie Wolbórz czekają od dawna, droga w centrum miejscowości nie jest w najlepszym stanie, ale wkrótce się to zmieni. Niedawno rozstrzygnięto przetarg na jej remont.
Zespół skamieniałości morskich i lądowych sprzed 148 mln lat odkrył w Sławnie koło Opoczna dr Adrian Kin. - To niezwykłe na skale światową mówi paleontolog.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat