Advertisement

Artykuły do tagu: Krzewiny

Przegląd stołów wielkanocnych w Krzewinach
Jeśli ktoś szukał kulinarnych i dekoracyjnych inspiracji przed tegorocznymi świętami wielkanocnymi, nie mógł lepiej trafić. Podczas pierwszego Gminnego Przeglądu Stołów Wielkanocnych, który zorganizowano w niedzielę, 26 marca 2023 r. w Krzewinach w gminie Sulejów. Pięknie przystrojone stoły wprost uginały się od świątecznych rarytasów, przygotowanych przez niezawodne panie z naszych kół gospodyń wiejskich.
Dożynki w gminie Sulejów. Gwiazdą D-Bomb
Tegoroczne dożynki w gminie Sulejów odbędą się tym razem w Krzewinach. Uroczystości rozpoczną się od mszy polowej o godz. 14.00.
Zawody sportowo-pożarnicze w Sulejowie
Wczoraj na stadionie OSIR-u w Sulejowie przy ul. Błonie odbyły się zawody sportowo–pożarnicze drużyn OSP gminy Sulejów. Choć najwięcej zwycięstw odniosły drużyny z Przygłowa to jednak Krzewiny wygrały w najważniejszej kategorii.
Kurnędz: Pożar drewnianej stodoły
Aż 4 zastępy straży brały udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł wczoraj przed godziną 17:20 we wsi Kurnędz trawiąc drewnianą stodołę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat