Artykuły do tagu: Japonia

Piotrkowianin w Kraju Kwitnącej Wiśni
Czy rozwój kariery zawodowej można połączyć ze spełnianiem marzeń? Piotrkowianin, Jakub Smuga udowadnia, że tak. Dzięki aktywności w jednym ze studenckich stowarzyszeń udało mu się wyjechać na staż do Japonii. Opowiedział nam, co w tym egzotycznym kraju najbardziej go zachwyciło i jak wyglądała jego codzienność w pracy i po godzinach.
Trochę orientu na UJK. Są jeszcze wolne miejsca
Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia z kaligrafii, origami i malowania tuszem. Warsztaty odbędą się w piotrkowskiej Filii UJK.
Buffalo - japoński producent szturmem zdobywa polski rynek
Producentem, który dostarcza bardzo dobrej jakości produkty na rynek informatyczny, a jednocześnie nie jest na rynku tak rozpoznawalny jak chociażby Hewlett-Packard jest firma Buffalo Inc, wchodząca w skład grupy Melco Holdings Inc. Warto podkreślić, iż to właśnie marka Buffalo stała się najbardziej rozpoznawalną z marek znajdujących się w portfolio tej japońskiej firmy (grupa Melco składa się aż z 14 marek, zatem nie było to zadanie łatwe).
09.05.2013 09:16
Dni Kultury Japońskiej
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Dni Kultury Japońskiej w dniach 10 -12 maja. Szczegóły na plakacie.
30 japońskich dzieci z terenów najbardziej dotkniętych tsunami (które przeszło przez kraj kwitnącej wiśni w marcu tego roku) przyjechało do województwa łódzkiego na wakacje.
Z Japonii do Bujen wcale nie tak daleko
Choć tak naprawdę z Japonii do Polski lecieć trzeba około 14 godzin, te kraje okazały się wcale nie tak odległe. A już całkiem sobie bliskie okazały się dzieci z tych krajów. Wszystko za sprawą wizyty dwóch japońskich dziewczynek, ich mamy i małego braciszka w Szkole Podstawowej w Bujnach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat