Advertisement

Artykuły do tagu: Gala

Książka na weekend - nowości wydawnicze pełne wrażeń
Kryminał i thriller nadal pozostają ulubionymi gatunkami literackimi polskich czytelników. Dlatego na najbliższe dni polecamy zestaw zawierający mnóstwo zagadek, zwrotów akcji i emocji. Dzięki nim ciężko będzie oderwać się od lektury.
KSW 72 po raz pierwszy w historii zagości w Kielcach
Już 23 lipca w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się pierwsza w historii gala KSW. Wraz z organizacją do miasta zjadą topowe nazwiska MMA, znane w całej Europie a walką wieczoru ustanowiono starcie Tomasza Romanowskiego z Andrzejem Grzebykiem. Oprócz tego na gali pojawią się inne czołowe nazwiska organizacji takie jak Patryk Kaczmarczyk czy Oumar Sy. Nie wszystkie nazwiska zbliżającej się gali zostały ujawnione, ale jak informuje organizacja, na karcie walk możemy spodziewać się 9 pojedynków. Zostań i przyjrzyj się razem z nami karcie walk, jaką zafundowała nam organizacja KSW podczas swojego debiutu na kieleckiej ziemi.
Wyjątkowa gala w Moszczenicy
Gala Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej połączona z Galą Samorządu odbyła się w piątkowe popołudnie w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy. Publikujemy listę nagrodzonych mieszkańców powiatu piotrkowskiego.
Starostwo zaprasza na Galę Samorządu
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy w piątek odbędzie się Gala Samorządu oraz Gala Kobiet Wyjątkowych. Początek o godz. 18:00.
Do kogo powędrowała Rubinowa Hortensja? (ZDJĘCIA)
Gala podsumowująca jubileuszową pięćdziesiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” odbyła się w sobotę, 7 maja, w Mediatece 800-lecia, w Piotrkowie Trybunalskim. W jej trakcie odbyło się uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu.
Święto MMA w Wolborzu [DUŻO ZDJĘĆ]
W wolborskiej hali sportowej odbyła się Wirtuoz Challenge 8 NEVER ENDING STORY. Była to już siódma gala mieszanych sztuk walki odbywająca się w naszym regionie pod szyldem stowarzyszenia Wirtuoz.
Znamy najpopularniejszych sportowców powiatu piotrkowskiego (zdjęcia)
Podczas uroczystej gali w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie, poznaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów, kluby i nadzieje sportowe powiatu piotrkowskiego w 2021 roku. Wręczono też nagrody i medale z okazji 75-lecia LZS.
Marek Piekarczyk zaśpiewał zasłużonym dla Wolborza
Podczas Koncertu Noworocznego, który w piątek (28.01) odbył się w Wolborzu wręczono nagrody "Zasłużony dla Wolborza". Statuetki otrzymali - TS Szczerbiec, Ryszard Reczulski i Stanisław Mordaka. Po uroczystości na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - Marek Piekarczyk.
Galanteria skórzana - dlaczego warto ją mieć
Wyjątkowa, ponadczasowa, wytrzymała – to tylko kilka z przymiotników, którymi śmiało można określić skórzane dodatki będące idealnym uzupełnieniem garderoby nie tylko każdej kobiety, ale także wielu mężczyzn.
Udana gala MMA w Wolborzu (zdjęcia)
Na to wydarzenie bilety zostały wyprzedane na długo przed rozpoczęciem imprezy. Gala MMA "Młoda krew" w Wolborzu przyciągnęła widzów, zawodników i wielu obserwatorów. Z trybun zmagania sportowe obserwowali starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i burmistrz Wolborza, Andrzej Jaros.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat