Artykuły do tagu: FAM

Wszywka alkoholowa Wrocław: co musisz wiedzieć przed zabiegiem
Wszywka alkoholowa stanowi efektywny sposób terapii alkoholizmu. Jest to procedura medyczna, w której implant zawierający disulfiram jest wszywany pod skórę pacjenta. Disulfiram jest lekiem, który powoduje nieprzyjemne reakcje fizyczne po spożyciu alkoholu, takie jak nudności, wymioty, ból głowy, a nawet utrata przytomności. Ta metoda działa jako silny środek odstraszający, który pomaga pacjentom unikać picia. Wszywka alkoholowa jest szczególnie efektywna w leczeniu osób, które mają trudności z utrzymaniem abstynencji, mimo wielokrotnych prób leczenia.
Odtrucia alkoholowe Warszawa - pierwszy krok do zdrowia
Uzależnienie alkoholowe jest poważnym problemem społecznym, który prowadzi do wielu negatywnych konsekwencji zdrowotnych. To stan, w którym jednostka nie jest w stanie kontrolować swojego spożycia alkoholu, mimo szkodliwych efektów na jej zdrowie i życie.
Jak wszywka alkoholowa Wrocław zmienia podejście do alkoholu?
Uzależnienie od alkoholu to poważne i skomplikowane zaburzenie, które dotyka miliony osób na całym świecie. Jest to stan, w którym osoba nie jest w stanie kontrolować swojego spożycia alkoholu, mimo negatywnych konsekwencji dla jej zdrowia, pracy, relacji i życia.
Fotograficzne Archiwum Piotrkowa do obejrzenia w Focus Mall
W galerii Focus Mall można oglądać wystawę podsumowującą projekt Fotograficznego Archiwum Miasta. To inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego, które realizowana była przez kilka ostatnich lat.
08.09.2022 13:28
Ćwiczenia dla każdego
Od pokoleń z pewnością wszyscy marzyliśmy o tym, aby znaleźć takie zestawy ćwiczeń, które będą gwarantowały nam trening jak najbardziej optymalny.
Niesamowite fury, mocne bity i tłumy odwiedzających (ZDJĘCIA)
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Zlot Charytatywny Family Chillout with Night Ride. Była to już druga edycja imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie "Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki". W jej trakcie, na parkingu przy ul. Zachodniej w Tomaszowie Mazowieckim, można było zobaczyć zlot wszystkich marek czterech, jak i dwóch, „kółek”. Odwiedzający mogli podziwiać wystawę samochodów klasycznych, terenowych, sportowych i tuningowych. Imprezę prowadzili Mariusz Rupp oraz Sebastian Kraszewski, twórca KicksterTV.
Nie lada gratka dla fanów motoryzacji
Stowarzyszenie „Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki” zaprasza na imprezę pod nazwą „Family Chillout with Night Ride”. Będzie to już druga edycja wydarzenia, w którego trakcie będzie można zobaczyć zlot wszystkich marek, czterech, jak i dwóch, „kółek”. Dostępna będzie wystawa samochodów klasycznych, terenowych, sportowych czy też tuningowych.
03.05.2022 06:34
Fakiry w Familiadzie
Piotrkowska kapela „Fakiry” wystąpi w odcinku specjalnym Familiady. Emisję programu zaplanowano 3 maja o godzinie 14:00 na antenie TVP 2.
W święta w kinie rodzinne premiery
Okres świąteczno-noworoczny nie oznacza zamknięcia przybytku X muzy. W piotrkowskim kinie Helios w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odbędą się seanse filmowe. A na co można się wybrać?
Famur likwiduje oddział w Piotrkowie Trybunalskim, zwolnienia grupowe obejmą 198 osób
Famur zdecydował o postawieniu w stan likwidacji oddziału w Piotrkowie Trybunalskim oraz przeniesieniu produkcji przenośników taśmowych do oddziału w Nowym Sączu. Działalność w zakresie produkcji kolejek i tras przejmie oddział w Katowicach - podała spółka w komunikacie. Zarząd ocenia, że sytuacja w tej grupie produktowej nie ulegnie poprawie w perspektywie ani krótko - ani średnio-terminowej. Procedurą zwolnień grupowych ma być objętych 198 pracowników.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat