Advertisement

Artykuły do tagu: Dofinansowanie

Do końca miesiąca w Oddziałach PFRON przyjmowane są wnioski o dofinansowanie kosztów nauki dla osób niepełnosprawnych, w ramach programu STUDENT II - kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych.
Dokończenie budowy nowej oczyszczalni ścieków oraz budowa kanalizacji - to najważniejsza inwestycja w 2012 roku zaplanowana w budżecie gminy Wola Krzysztoporska.
55 firm z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Radomska i Opoczna, a także klub sportowy GKS Bełchatów, miasto Radomsko i miasto Tomaszów, otrzymały dofinansowanie unijne przyznawane przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Tomaszów Mazowiecki dostał dotację na budowę drogi w wysokości 566 tysięcy złotych. Środki pochodzą z narodowego programu przebudowy dróg lokalnych.
Ponad 873 miliony złotych pozostało w budżecie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.
W Tomaszowie "dają radę". Miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na projekt "Damy radę!", czyli adaptację budynku żłobka.
Do rozdysponowania jest 20 mln, tymczasem na dofinansowanie czeka 7 projektów, w tym Piotrków z wnioskiem o pieniądze na budowę nowej biblioteki miejskiej.
Urząd Miasta złożył wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi o dofinansowanie inwestycji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego.
Odpowiedzi szukano w piotrkowskim magistracie, gdzie odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu z władzami miasta.
Kolejne 100 tysięcy złotych na Centrum Aktywizacji Zawodowej otrzymał Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat