Artykuły do tagu: Do

Jak obniżyć koszt przetwarzania dokumentacji w firmie?
Nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak wysokie koszty ponoszą w związku z koniecznością przetwarzania dokumentacji w firmie. Najczęściej są one ujmowane w kosztach administracyjnych bądź zarządu, jednak same w sobie tworzą pokaźną kwotę. W jaki sposób można zoptymalizować ich wysokość?
Zamkną fragment ulicy Żwirki. Będzie rozbudowa kanalizacji
W najbliższy czwartek (20 czerwca) rozpoczyna się modernizacja kanalizacji sanitarnej w ulicy Żwirki w Piotrkowie. W celu przeprowadzenia prac konieczne jest zamknięcie dla ruchu fragmentu tej drogi.
Strażacy pospieszyli na pomoc... kaczuszkom
Do niecodziennej interwencji doszło na terenie radomszczańskiego szpitala. Jak poinformował portal radomsko24.pl, strażacy uratowali małe kaczuszki, które wpadły do studzienki kanalizacyjnej.
36-latka wpadła z narkotykami. Grozi jej do 10 lat!
Policjanci z Radomska zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kobietę, która była w posiadaniu środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli blisko 150 gramów niedozwolonych substancji. Zatrzymanej grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Wyjeżdżał z bramy, uderzył w Mercedesa
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek około godziny 18 w Twardosławicach.
Jubileusze piotrkowskich Domów Dziecka
Uroczyste świętowanie 35-lecia Domu Dziecka oraz pierwsze urodziny drugiej placówki, która powstała dzięki reorganizacji pieczy zastępczej w Piotrkowie odbyło się w piątek (14.06.2024) na ulicy Wysokiej. Na imprezie ośrodków wychowawczych nie zabrakło muzyki, zabawy, dmuchańców dla dzieci oraz pysznego jedzenia. Podopieczni wyrecytowali wiersze, czym wzbudzili oklaski zgromadzonych gości. Nie obyło się też bez chwili wzruszeń, gdy dyrektor placówki Danuta Malik otrzymała podziękowania od pracowników Domu Dziecka.
Wicestarosta Michał Tokarski nominowany do prestiżowej nagrody
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagrody - Kustosz Pamięci Narodowej. Do grona finalistów został nominowany Michał Tokarski wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego.
Wolontariusze z USA i Polski odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie
Już po raz drugi wolontariusze Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt zawitali do Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Była to okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni, nauki języka angielskiego i wspólnej pracy na rzecz placówki i jej podopiecznych. Przy pracach pomagał poseł Adrian Witczak, związany z fundacją Proem - organizatorem festiwalu. Gości z Polski i z za granicy, jak i sam Dom Dziecka oraz dzieci odwiedził również Juliusz Wiernicki, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Wygraj BON na darmowe badanie komputerowe stóp w PODOMED Centrum Zdrowej Stopy!
Jeśli masz problemy związane ze stopami, to ten konkurs jest dla Ciebie! PODOMED Centrum Zdrowej Stopy zaprasza do udziału w konkursie, gdzie możesz wygrać BON na darmowe badanie komputerowe stóp.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do kawy? Praktyczne wskazówki
Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki ulubionej kawy. Pijemy ją również za dnia, by nabrać energii podczas wykonywania codziennych obowiązków. Z filiżanką kawy relaksujemy się podczas czytania książki czy też oglądania ulubionego serialu. Gdy zapraszamy znajomych, filiżanka kawy towarzyszy nam również podczas spotkania. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem jest zakup ekspresu, dzięki któremu będziemy się cieszyć smaczną kawą zawsze, gdy będziemy mieć na to ochotę. A zatem na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do kawy?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat