Advertisement

Artykuły do tagu: Dni Rozprzy

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Rozprzy przyciągnął tłumy
Gwiazda wieczoru XVII Dni Rozprzy przyciągnęła prawdziwe tłumy. W sobotę przed publicznością wystąpił Dawid Kwiatkowski. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Do Rozprzy przyjechały także osoby z sąsiednich powiatów, a fanklub Dawida Kwiatkowskiego, na koncert w Rozprzy, już od piątkowego wieczoru czekał w pobliżu stadionu.
Dni Rozprzy rozpoczęte! [dużo zdjęć]
We wczesnych godzinach popołudniowych w sobotę na stadionie sportowym w Rozprzy rozpoczęło tegoroczne święto gminy. Za nami już oficjalna inauguracja zabawy, a kulminacyjnym momentem zabawy będzie wieczorny koncert Dawida Kwiatkowskiego.
Dni Rozprzy z Dawidem Kwiatkowskim. Znamy program imprezy
Dawid Kwiatkowski będzie największą gwiazdą tegorocznych Dni Rozprzy, które zaplanowano już w ten weekend. Występ idola nastolatków to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez władze Rozprzy.
Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w naszym regionie
Wyjątkową niespodziankę, szczególnie dla młodszej części widowni, przygotowały władze Rozprzy. Gwiazdą tegorocznych dni gminy będzie Dawid Kwiatkowski.
15.06.2019 19:09
Rozprza już świętuje
Wesołe miasteczko, występy lokalnych artystów i oczywiście koncerty wielkich gwiazd tj. Power Play i MIG, to wszystko zostało przygotowane z okazji XVI już Dni Rozprzy. Organizatorzy jak co roku zadbali o to, aby każdy kto przyjdzie w weekend na stadion, znalazł coś dla siebie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat