Advertisement

Artykuły do tagu: Cmentarna

Ruszył drugi etap remontu Cmentarnej
Jeszcze w tym roku ulica Cmentarna doczeka się kompleksowego remontu. W 2016 roku dokonano modernizacji fragmentu od mostu do zbiegu z Wojska Polskiego. Teraz prace przeniosły się na pozostałą część ulicy (od mostu do ul. Partyzantów).
Potrącenie pieszej na Cmentarnej
Kolejne potrącenie pieszego uczestnika ruchu w Piotrkowie - tym razem na ulicy Cmentarnej.
Remont na Cmentarnej. Kiedy koniec?
Nadal trwa remont ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Przypomnijmy, pierwszy etap inwestycji obejmuje odcinek od ul. Wojska Polskiego do mostu na rzece Strawie.
25.08.2016 08:31
Na Cmentarnej praca wre
Trwa przebudowa ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Głównym elementem prac jest budowa nowego mostu na rzece Strawie.
Trwa remont ulicy Cmentarnej w Piotrkowie [GALERIA]
Drogowcy wzięli się intensywnie do pracy i od dwóch tygodni modernizują ulicę Cmentarną. Obecnie wykonawcy pracują nad budową kanalizacji deszczowej i przebudową linii energetycznych.
Od środy zmiana organizacji ruchu na Cmentarnej w Piotrkowie
W najbliższą środę rusza remont ul. Cmentarnej na odcinku od Wojska Polskiego do mostu. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
Cmentarna, Zawiła i Gołębia do remontu
W Piotrkowie zrealizowanych zostanie w tym roku wiele inwestycji drogowych. W czwartek podpisano dokumenty w sprawie dwóch kolejnych: na Cmentarnej oraz Zawiłej i Gołębiej. Tereny zostały oddane wykonawcy, w obu przypadkach firmie PEUK S.A.
Będą remontować Cmentarną. Co z handlującymi?
Kwestią kilku tygodni jest rozpoczęcie remontu pierwszego odcinka ulicy Cmentarnej w Piotrkowie. Tegoroczne prace obejmą odcinek od Wojska Polskiego do mostu na Strawie. Na czas remontu swoje stanowiska najpewniej będą musieli opuścić handlarze. Nie powinno to stanowić problemu dla handlujących zniczami, wiązankami i kwiatami na straganach. Gorzej jest w przypadku stacjonarnych budek, których nie da się przenieść.
Przebudują ulicę Cmentarną
W tym roku zaplanowano pierwszy etap przebudowy ul. Cmentarnej. Najważniejszym elementem prac będzie przebudowa mostu.
Potrącony motocyklista trafił do szpitala
Niezachowanie ostrożności przez kierującą audi, było przyczyną potrącenia 63-letniego motocyklisty.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat