Advertisement

Ruszył drugi etap remontu Cmentarnej

Strefa FM Środa, 26 lipca 201732647
Jeszcze w tym roku ulica Cmentarna doczeka się kompleksowego remontu. W 2016 roku dokonano modernizacji fragmentu od mostu do zbiegu z Wojska Polskiego. Teraz prace przeniosły się na pozostałą część ulicy (od mostu do ul. Partyzantów).
Most na ulicy Cmentarnej przed remontem (archiwum ePiotrkow)Most na ulicy Cmentarnej przed remontem (archiwum ePiotrkow)

Zakres prac - jak podkreśla Krzysztof Rudzki z biura prasowego piotrkowskiego magistratu - jest analogiczny w stosunku do roku ubiegłego. - Inwestycję rozpoczęto od prac brukarskich. Robotnicy układają kostkę brukową na chodniku po północnej stronie jezdni - tłumaczy i dodaje, że prace nie będą stanowiły poważnego utrudnienia dla odwiedzających cmentarz. Roboty mają przebiegać tak, by bez przeszkód mogły odbywać się uroczystości pogrzebowe i by mieszkańcy mieli dostęp do bramy. 

 

Zanim całość prac dopełni oświetlenie LED, elementy małej architektury oraz nasadzenie zieleni, wykonane zostaną prace podziemne. - Zostanie wybudowana kanalizacja deszczowa, przebudowany wodociąg i kanalizacja sanitarna oraz wykonane prace elektryczne. Później wkroczą drogowcy, którzy wyleją asfalt - kończy K. Rudzki. 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mom ~mom (Gość)26.07.2017 11:59

Cytuję:
Robotnicy układają kostkę brukową na chodniku po północnej stronie jezdni -


Z tego co wiem to ul. Cmentarna ma tylko Wschodnią i Zachodnią stronę jezdni a przebiega z Północy na Południe. Czy przypadkiem nie pomylono ulic? ? ? i czy to nie przyczyni się do wykonania badziewia, podobnego do budowanego skrzyżowanie ul.Spacerowa - Partyzantów.

51


Gcjvhdv ~Gcjvhdv (Gość)26.07.2017 12:23

Wreszcie zaczynają dbać o tę część miasta. Już ciężko było patrzeć...

20


facet .... ~facet .... (Gość)26.07.2017 11:15

A czy przed mostem zostanie usunięty ten garb, czy zostanie taka różnica poziomów na ulicy. !!!!!!!!!

40


Witek ~Witek (Gość)26.07.2017 11:10

Takich urzędników w mieście mamy żaden logicznie nie myśli bo za nic nie odpowiada nawet jak spieprzy coś. Z drugiej strony firma łapie fuch ile się da a później trochu tu się rozkopie za chwile w drugim miejscu i następnym i wszędzie rozkopane a końca roboty nie widać. Większości przetargi wygrywają po znajomości i nie tylko o drogowców chodzi tak działa geodezja w starostwie wszystko na łapu capu nabierze się roboty a nie ma kiedy w terenie tego zrobić wiec sie sciąga to ze starych map tu się dorysuje tam się dorysuje i okazuje się ,ze ludzie na nowych mapach granice mają przesunięte i niby dlaczego skoro od 60 lat tak było a teraz nagle tym fachowcom bzdury wychodzą i po latach sprawy w sądach będą a winnego jak zwykle nie będzie. Jak to mówią kowal zawinił cygana powiesili tak pracują nasi urzędnicy i marnotrawią pieniądze na bzdury

40


mix mixranga26.07.2017 10:48

Kluczowa droga dla ruchu w mieście :-/

30


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)26.07.2017 10:42

Moze by tak najpierw zakonczyc inne inwestycje kolo cmentarza a nie blokowac kolejny wyjazd z tego osiedla. Rolnicza na koncu zamknieta, rondo spacerowa-partyzantow jak stalo rozkopane tak dalej nic tam sie nie dzieje to teraz jeszcze aleje cmentarne zamknac bravo dla tego kto to wymyslil

120


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat