Artykuły do tagu: Cezary Grabarczyk

Apelują o udział w Wielkim Marszu 4 czerwca
Do uczestnictwa w Wielkim Marszu przeciw “drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską” apelują politycy Platformy Obywatelskiej. Do całej akcji włączył się aktywnie przewodniczący struktur PO w województwie łódzkim - poseł Cezary Grabarczyk.
Aborcja podzieliła posłów KO. Część chce referendum
Posłowie Koalicji Obywatelskiej chcą powrotu do sytuacji sprzed wydania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, kiedy to sędzia Julia Przyłębska ogłosiła niezgodność tzw. "kompromisu aborcyjnego" z Konstytucją. Za przywróceniem obowiązujących jeszcze pod koniec ubiegłego roku przepisów opowiedziało się 20 posłów KO z tzw. grupy konserwatywnej. W tym gronie znalazł się też poseł z okręgu piotrkowskiego - Cezary Grabarczyk.
Piotrkowskie biuro posła Cezarego Grabarczyka otwarte
Cezary Grabarczyk, poseł Koalicji Obywatelskiej otworzył w Piotrkowie biuro poselskie.
PO zachęca do poparcia Kidawy-Błońskiej
Platforma Obywatelska zbiera podpisy pod zgłoszeniem kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na urząd Prezydenta RP.
Elżbieta Radziszewska rezygnuje z walki o mandat poselski
Po 22 latach w Sejmie Elżbieta Radziszewska zdecydowała, że nie będzie się ubiegać o wybór na kolejną kadencję. Posłanka Platformy Obywatelskiej podczas wtorkowej konferencji prasowej skrytykowała władze swojej partii podkreślając, że standardy przy tworzeniu list wyborczych w okręgu nr 10 odbiegają od tych, których wg niej w polityce powinno się przestrzegać. Przypomnijmy, że Elżbieta Radziszewska została umieszczona na trzecim miejscu listy Koalicji Obywatelskiej.
Cezary Grabarczyk
Były minister infrastruktury i były minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska wystartuje z 1. miejsca na sejmowej liście Koalicji Obywatelskiej podczas październikowych wyborów parlamentarnych. Będzie ubiegał się o jeden z dziewięciu mandatów w naszym okręgu (powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski
oraz miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i Skierniewice).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat