Artykuły do tagu: Bujny

Wsiadł za kółko i potrącił niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim.
Już w jutro (25 września, niedziela) na boiskach sportowych Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach będzie można pożegnać lato. Rodzinny festyn sportowo-rekreacyjny rozpocznie się o godzinie 14.00.
Region: Dopingowa wpadka ciężarowców
Ta informacja zszokowała środowisko sportowe. Polski Związek Podnoszenia Ciężarów poinformował, że dwóch 18-letnich ciężarowców LUKS Gryf Bujny zostało przyłapanych na stosowaniu niedozwolonych środków dopingowych. To pierwszy taki przypadek w naszym regionie od wielu lat. Tobiasz Kubik i Kamil Szczepanik zażyli nandrolon - specyfik z grupy sterydów anabolicznych.
Z Japonii do Bujen wcale nie tak daleko
Choć tak naprawdę z Japonii do Polski lecieć trzeba około 14 godzin, te kraje okazały się wcale nie tak odległe. A już całkiem sobie bliskie okazały się dzieci z tych krajów. Wszystko za sprawą wizyty dwóch japońskich dziewczynek, ich mamy i małego braciszka w Szkole Podstawowej w Bujnach.
Błażej Grela mistrzem Olimpiady Młodzieży
W Ciechanowie odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów zaliczane do XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Z bardzo dobrej strony pokazali się na tych zawodach młodzi ciężarowcy LUKS Gryf Bujny. Podopieczni Henryka Furmaniuka zdobyli cztery medale (złoty i trzy brązowe). Mistrzem w kategorii do 77 kilogramów został Błażej Grela.
Błażej i Kamil ze złotymi medalami mistrzostw Polski
Wspaniale zaprezentowali się ciężarowcy LUKS Gryf Bujny w mistrzostwach Polski do lat 17, które odbyły się w Ciechanowie. Zawodnicy z Bujen wywalczyli cztery medale, w tym dwa złote.
Zwycięski dublet braci Szczepaników
Znakomicie spisali się Damian i Kamil Szczepanikowie (LUKS Gryf Bujny) w zakończonych w Ciechanowie zmaganiach ciężarowców w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bracia zdominowali kategorię wagową do 85 kilogramów. Złoto wywalczył Damian, a srebro Kamil.
LUKS „Gryf” Bujny od nowego sezonu będzie reprezentował powiat piotrkowski na arenie ogólnopolskiej.
Rykowisko w Zespole Szkół Rolniczych w Bujnach
Rzymski bóg lasów i dzikiej przyrody Sylwan opanował wczoraj Zespół Szkół Rolniczych w Bujnach. W placówce tej odbyło się Rykowisko, czyli pasowanie na leśnika połączone z otrzęsinami pierwszoklasistów Technikum Leśnego.
Do pracy w służbach mundurowych chciałby swoich uczniów przygotowywać Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach. Od września - jeśli powiedzie się nabór - mają tam działać klasy policyjna i wojskowa. Obie, gotowe na przyjęcie 35 osób każda, będą klasami liceum ogólnokształcącego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat