Advertisement

Artykuły do tagu: Boisko

Zamknęli boisko, ale chcą o nie walczyć
Boisko przy ul. Nałkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim zostało wyłączone z użytkowania. Mieszkańcy informują nas, że mniej więcej miesiąc temu pojawiły się tam tabliczki, zakazujące wstępu na jego teren. Obiekt znajduje się w rejonie zarządzanym przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dlaczego został zamknięty?
Wybudują nowoczesne boiska
W Gomulinie powstanie duży, nowoczesny kompleks sportowy. W październiku gmina rozstrzygnęła przetarg i podpisała umowę na realizację w ej miejscowości zespołu boisk.
Powstanie nowoczesne boisko
W gminie Czarnocin przybędzie kolejny obiekt sportowy. W sołectwie Dalków powstanie boisko do gry w piłkę nożną. Już niebawem zostanie podpisana umowa z wykonawcą i rozpoczną się prace budowlane.
Będzie można pograć w nowym miejscu
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace idą już pełną parą.
W Szynczycach powstanie boisko
W Urzędzie Gminy Czarnocin podpisano umowę na budowę boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Szynszycach oraz modernizację małej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie. O realizację tych inwestycji Urząd Gminy zabiegał od dłuższego czasu.
OSiR kupił maszynę do pielęgnacji sztucznej nawierzchni
Urządzenie do pielęgnacji sztucznej nawierzchni zakupił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Będzie ono używane do konserwacji niedawno oddanych boisk przy ul. Żwirki.
Kończy się budowa boisk przy SP nr 11
Uczniowie kolejnej placówki oświatowej w Piotrkowie Trybunalskim będą mogli korzystać z atrakcyjnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Dobiegają końca prace przy budowie boisk i placu edukacyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11.
Boisko ze sztuczną nawierzchnią już prawie gotowe
Już za kilkanaście dni gotowe będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią, które budowane jest na stadionie miejskim Concordia w Piotrkowie.
Sztuczna trawa na boisku Concordii
Rozpoczęło się układanie sztucznej murawy na nowym boisku piłkarskim powstającym na stadionie miejskim „Concordia”. Budowa nowych boisk na stadionie miejskim wkracza tym samym w decydującą fazę.
Otwarta część obiektów sportowych w Piotrkowie
Od poniedziałku 4 maja korzystać można z części obiektów sportowych na terenie Piotrkowa. Otwarte zostały korty przy ul. Parkowej i Belzackiej, boiska przy ul. Ceramicznej i Zawiłej oraz stadion Polonii i stadion miejski „Concordia”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat