Artykuły do tagu: Barbara

Nie będzie wody w 15 miejscowościach
Mieszkańcy kilkunastu miejscowości w gminie Sulejów pozostaną bez wody. To w związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia „Barbara”. Przez kilka godzin mogą wystąpić przerwy w jej dostawie.
Powieść na lato - słuchaj codziennie w radiu Strefa FM
Na czas wakacji mamy dla was wyjątkową propozycję książkową. W letniej audycji "Strefa najlepsza pod słońcem" w cyklu "Powieść na wakacje" proponujemy książkę "Chwała meksykańskim zakonnicom", której autorką jest Barbara Kwinta. To przyjemna i lekka pozycja w sam raz na słoneczne dni. Można jej posłuchać na antenie radia Strefa FM codziennie od poniedziałku do piątku.
Zaginęła Barbara Kowalewska
Piotrkowska policja apeluje do wszystkich o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Barbary Kowalewskiej. Kobieta ostatni raz widziana była w sobotę około godziny 8.00 w Kłudzicach w gminie Sulejów
Zmarła Barbara Rychlik, wieloletnia prezes ZNP w Piotrkowie
W wieku 83 lat zmarła Barbara Rychlik, wieloletnia prezes Zarządu Okręgu, a później Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Piotrkowie. Odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, a także medalem za Zasługi dla Piotrkowa Trybunalskiego. Pogrzeb odbył się w poniedziałek w Piotrkowie.
Nowy album z serii Artyści Piotrkowscy
Już w najbliższą niedzielę Ośrodek Działań Artystycznych zaprezentuje nową publikację z serii Artyści Piotrkowscy, poświęconą życiu i twórczości projektantki szkła Barbarze Urbańskiej-Miszczyk. Prezentacji albumu będzie towarzyszyć okolicznościowa wystawa prac artystki.
Spotkanie z Barbarą Gajewską w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Gajewską połączone z promocją tomiku poezji "Porwał mnie księżyc".
Trybunały Uśmiechu – na wielki finał Grupa MoCarta, Barbara Melzer i Zbigniew Zamachowski
W niedzielę, 23 października, w Piotrkowie zakończył się XIV Festiwal Trybunały Uśmiechu. W finałowym koncercie wystąpili: Grupa MoCarta, Zbigniew Zamachowski i Barbara Melzer. Tradycyjnie galę wyreżyserował Krzysztof Jaślar.
Urzędniczka wygrała wolborskie dyktando
Barbara Duda wygrała pierwsze w historii Wolborza dyktando. Na trudny egzamin z ortografii zgłosiło się ponad 70 mieszkańców miasta i gminy.
Czarnocin. Jubileusz „Ludowej Biesiady”
140 piosenek w repertuarze i 10 lat śpiewania – zespół LUDOWA BIESIADA z Czarnocina obchodził swój pierwszy prawdziwy jubileusz. Za grupą pierwsza dekada istnienia.
Podczas uroczystości, która odbyła się w piątek 20 kwietnia można było usłyszeć kilkanaście kompozycji, były również wyróżnienia, nagrody i obietnice.
Kierownikiem zespołu jest Barbara Sabat, sekretarz gminy Czarnocin.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat