Artykuły do tagu: AntoniMacierewicz

Posłowie promowali program
500+ od pierwszego dziecka i "trzynastka" dla emerytów to część punktów nowego programu partii rządzącej zaprezentowanych na poniedziałkowej konferencji prasowej w Piotrkowie przez posłów PiS okręgu piotrkowskiego.
Bartłomiej Misiewicz kandydatem PiS na prezydenta Piotrkowa
Były rzecznik MON i b. szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości będzie kandydatem partii na prezydenta Piotrkowa. Media zauważyły ostatnio dużą aktywność młodego polityka, który deklarował, że może pomóc partii Jarosława Kaczyńskiego. Z naszych informacji wynika, że tą pomocą ma być walka o fotel przy Pasażu Rudowskiego.
Były szef piotrkowskiego PiS „wyjeździł” 57 tysięcy złotych
Przy okazji sprawy wydatkowania 15 mln złotych na karty kredytowe przez MON wyszło na jaw, że Bartłomiej Misiewicz, b. szef piotrkowskich struktur PiS wydał przez rok na paliwo 57 tysięcy złotych. Polityk był przez ponad rok rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej.
Uhonorowano zasłużonych dla gminy Wola Krzysztoporska
Siedem statuetek „Zasłużony dla Gminy Wola Krzysztoporska 2017” wręczono podczas Koncertu Noworocznego, który miał miejsce 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury. Wśród wyróżnionych znalazł się b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
5 mln na inwestycje w regionie
Dodatkowe 5 milionów złotych z budżetu państwa ma trafić do regionu piotrkowskiego (okręg nr 10) w 2018 roku. Środki te zostaną przeznaczone na doposażenie szpitali, prace konserwatorsko – remontowe w kościołach i zakup sprzętu dla OSP. Poinformowali o tym w niedzielę podczas briefingu prasowego posłowie PiS, w tym Antoni Macierewicz, prezes okręgu.
Antoni Macierewicz nie jest już członkiem rządu RP
Antoni Macierewicz, poseł ziemi piotrkowskiej przestał być ministrem obrony narodowej. Według doniesień medialnych polityk PiS ma zostać marszałkiem Sejmu.
PiS ma kandydata na prezydenta Piotrkowa?
- Prawo i Sprawiedliwość na pewno wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa – powiedział nam Antoni Macierewicz, poseł PiS z okręgu piotrkowskiego. Nie chciał jednak podać nazwiska, a także terminu ogłoszenia rywala Krzysztofa Chojniaka.
W poniedziałek 27 listopada w sali Miejskiego Ośrodku Kultury w Piotrkowie w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z Antonim Macierewiczem, ministrem obrony narodowej, posłem okręgu piotrkowskiego.
Czy piotrkowski poseł przestanie być ministrem?
Od kilku tygodni trwają spekulacje na temat rekonstrukcji rządu Beaty Szydło. W tym kontekście publicyści prognozują dymisję m.in. Antoniego Macierewicza, obecnego ministra obrony narodowej. Oliwy do ognia dolał prezydent Andrzej Duda, który niedawno powiedział o wiceszefie PiS: - Jeśli wobec uczciwych oficerów będzie stosował takie ubeckie metody jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko.
Prawie 60 procent Polaków źle ocenia ministra Macierewicza
Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej i poseł Ziemi Piotrkowskiej jest wspólnie z ministrem środowiska Janem Szyszko najgorzej ocenianym członkiem rządu. Aż 59,4 Polaków negatywnie ocenia jego działalność. Tak wynika z sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat