Artykuły do tagu: AnnaMilczanowska

Posłowie promowali program
500+ od pierwszego dziecka i "trzynastka" dla emerytów to część punktów nowego programu partii rządzącej zaprezentowanych na poniedziałkowej konferencji prasowej w Piotrkowie przez posłów PiS okręgu piotrkowskiego.
Pięć firm zainteresowanych budową A1 na odcinku Piotrków - Kamieńsk
Do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wpłynęło 5 ofert od firm, które chcą budować odcinek autostrady A1 z Piotrkowa do Kamieńska długości 24,2 km. To ostatni fragment pomiędzy Tuszynem, a Częstochową na który nie zawarto jeszcze umowy z wykonawcą. Na temat przebudowy "gierkówki" 19 lutego w Sejmie rozmawiać będą samorządowcy i parlamentarzyści.
S12 jednak powstanie wcześniej?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła prace przygotowawcze niezbędne do budowy odcinka drogi ekspresowej S12 Piotrków Trybunalski – granice województwa łódzkiego (m.in. przez gminę Sulejów).
Anna Milczanowska przygotuje prawo wyborcze
Anna Milczanowska (PiS), posłanka z okręgu nr 10 (Piotrków Trybunalski) została przewodniczącą sejmowej komisji nadzwyczajnej ds. rozpatrzenia ustaw z zakresu prawa wyborczego. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać już podczas przyszłorocznych wyborów samorządowych.
Zaapelowała do prezydenta Krzysztofa Chojniaka i starosty Stanisława Cubały poseł Anna Milczanowska, który zorganizowała we wtorek konferencję prasową, poświęconą likwidacji poradni POZ przy ulicy Dmowskiego. Od 6 listopada lekarze, którzy jeszcze do niedawna tam pracowali przyjmują pacjentów w przychodni w Alei Armii Krajowej. Uczestnicy wtorkowego spotkania chcieliby pozostawienia poradni w dotychczasowym miejscu.
Posłowie z piotrkowskiego w sprawie aborcji
Dwoje posłów okręgu piotrkowskiego wzięło udział w dyskusji w Sejmie w sprawie obywatelskich projektów dotyczących aborcji. Zarówno Anna Milczanowska jak i Robert Telus z Prawa i Sprawiedliwości opowiedzieli się za całkowitym zakazem usuwania ciąży.
Posłanka PiS o programie 500+
Program 500+ był tematem konferencji prasowej posłanki PiS Anny Milczanowskiej, która odbyła się w czwartek w Piotrkowie. Zdaniem parlamentarzystki ten program był wręcz niezbędny, w związku z sytuacją demograficzną w kraju.
Miłość z podbitym okiem?
"Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie"
to akcja organizowana przez poseł Elżbietę Radziszewską i prezydent Radomska Annę Milczanowską. Celem konkursu jest zachęcenie do sprzeciwu wobec przemocy domowej oraz przełamywanie stereotypów jej dotyczących, poprzez zaprezentowanie osobistych świadectw osób, które doświadczyły przemocy domowej.
10 lat w UE. Radomsko skorzystało
Prawie 70 mln złotych z UE trafiło do Radomska w ciągu ostatnich 10 lat. - Jestem bardzo zadowolona, dlatego, że miasto Radomsko bardzo zyskało jeśli chodzi o inwestycje. Mogliśmy skorzystać z bardzo wielu projektów – podkreślała prezydent Anna Milczanowska na antenie Radia Strefa FM.
Łódź. 5 mln dla Radomska
Prawie 10 milionów kosztować będzie rozbudowa kanalizacji sanitarnej na osiedlach Bogwidzowy i Sucha Wieś w Radomsku. Ponad 5 mln złotych miasto otrzyma na ten cel z Unii Europejskiej. Dziś w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisano umowę w sprawie dofinansowania inwestycji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat