Advertisement

Artykuły do tagu: Abonament

Trzykrotnie droższa opłata za brak biletu, tańszy abonament miesięczny
Z 50 na 150 złotych zostanie zwiększona stawka mandatu za brak opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Piotrkowie, z kolei miesięczny abonament dla posiadaczy Piotrkowskiej Karty Mieszkańca zapłacą 85 złotych. Decyzję w tej sprawie podejmą miejscy radni.
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Od 1 stycznia 2020 roku zmianie ulegną przepisy dotyczące Strefy Płatnego Parkowania w Piotrkowie.
Ubezpieczenie czy abonament medyczny?
Długie kolejki, odległe terminy...Nie oszukujmy się – do działania publicznej służby zdrowia można mieć sporo zastrzeżeń i nie dziwota więc, że szukamy alternatywnych rozwiązań, a co za tym idzie, rozglądamy się za prywatną opieką lekarską. Tu pojawia się ważny dylemat – zdecydować się na abonament czy też ubezpieczenie medyczne?
Sabina Pijewska z Piotrkowa od 1978 r. ma I grupę inwalidzką i od tego czasu jest zwolniona z opłaty abonamentu RTV. 75-letnia kobieta bardzo się zdziwiła, gdy dostała pismo, w którym Poczta Polska, reprezentująca Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, domaga się od niej zaległych ponad 200 zł. Pieniądze to opłata za okres od stycznia 2006 r. do marca 2007 r.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat