Advertisement

Artykuły do tagu: 1 Maja

Strażackie 9,98 już 1 maja!
Można już zapisywać się na Strażackie 9,98. To sportowa impreza dla wszystkich miłośników biegania oraz jazdy na rowerze. Jej szóstą edycję zaplanowano na 1 maja, a każdy uczestnik będzie mógł wesprzeć Maćka Candra, który zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.
01.02.2023 10:07
Zamkną ul. 1 Maja
Już od czwartku (02.02.2023) wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu w związku z pracami na ul. 1 Maja w Wolborzu, nieopodal przedszkola. Fragment tej drogi, o długości niespełna 100 metrów, zostanie wyłączony dla ruchu.
Zmodernizowana i otwarta [ZDJĘCIA]
Zakończyła się przebudowa ul. 1 Maja w Piotrkowie. W piątek droga została oddana do użytku.
Niebawem koniec prac na 1 Maja
Jeszcze w wakacje powinny zakończyć się prace związane z modernizacją ulicy 1 Maja w Piotrkowie. Jak informują magistraccy urzędnicy, ta inwestycja drogowa przebiega zgodnie z harmonogramem.
Co dzieje się na 1 Maja? [ZDJĘCIA]
Trwają prace przy przebudowie ul. 1 Maja w Piotrkowie. Jak zaznaczają urzędnicy, inwestycja przebiega bardzo sprawnie, a prace powinny zakończyć się jeszcze w wakacje.
16.06.2022 08:39
Na 1 Maja praca wre
W Piotrkowie trwają intensywne prace związane z modernizacją ul. 1 Maja. Jeszcze w tym roku droga całkowicie zmieni swój wizerunek.
Dlaczego zamknęli ul. 1 Maja?
W poniedziałkowy poranek zamknięta dla ruchu została ul. 1 Maja. Utrudnienia spowodowane są pracami remontowymi na odcinku od parkingu przy rzece Strawa do ul. Hutniczej.
Dzień bez śmiecenia w Focus Mall w Piotrkowie
11 maja przypada „Dzień bez Śmiecenia”. Celem tego wydarzenia jest przypomnienie prawidłowych zasad segregowania odpadów, promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska. W obchody tego dnia włącza się również Focus Mall w Piotrkowie w ramach kampanii „Nie bądź plastik”. Centrum edukuje klientów i zachęca do odpowiedzialnego zarządzania odpadami. W tym lutym tego roku wprowadzony został pełen system segregacji 5-frakcyjnej, a docelowo do roku 2025 odpady z galerii nie będą trafiać na wysypiska. Będą poddawane recyklingowi lub przetwarzane w inny sposób.
Pożar kamienicy w Piotrkowie
Pożar pustostanu przy ul. 1 Maja w Piotrkowie. Ogień pojawił się w niedzielę nad ranem.
Lewica uczciła Święto Pracy
Delegacje Lewicy złożyły wiązanki kwiatów pod tablicą poświęconą Kazimierzowi Szmidtowi, prezydentowi Piotrkowa Trybunalskiego, która znajduje się przy ulicy Słowackiego 13. W ten sposób uczczono przypadające na 1 maja Święto Pracy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat