Artykuły do tagu: Ławka

Ławka do parku – na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej?
Ławka to element parku równie obowiązkowy, jak drzewa, trawniki czy rabatki z kwiatami. Właściwie bez ławek park nie byłby parkiem. To na nich możemy przysiąść, odpocząć, docenić piękno tej odrobiny przyrody dostępnej w środku miasta.
25.08.2023 11:37
Ławki do naprawy
W alei 3 Maja znajduje się kilka ławek, które nie są w najlepszym stanie. O tym problemie informuje nas jedna z mieszkanek Piotrkowa. Kobieta zwraca uwagę na to, że przechodnie, którzy tamtędy idą, nie mogą na niej usiąść m.in. ze względu na wystający gwóźdź.
Zatroszcz się o miejską przestrzeń i sięgnij po ławki parkowe
Każdy moment w ciągu roku jest dobry na to, aby wyposażyć park miejski czy tez własną przestrzeń w skrojone na miarę meble ogrodowe. Nowoczesne ławki parkowe mogą zdecydowanie zmienić dotychczasowy wygląd takiego miejsca i sprawić, że stanie się ono bardziej przyjazne mieszkańcom.
Ławka niepodległości stanęła przy wieży ciśnień
Piotrków Trybunalski ma już multimedialną ławkę niepodległości. Została ustawiona w minioną sobotę przy wieży ciśnień.
Przy wieży ciśnień stanie multimedialna Ławka Niepodległości
W Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim staną Ławki Niepodległości - symbole obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci i posłowie będą zarabiać mniej
PiS chce obniżyć o 20% wynagrodzenia posłów. Wprowadzone zostaną też nowe limity dla prezydentów i burmistrzów miast, wójtów, a także starostów i marszałków województw. Taką informację przekazał podczas czwartkowej konferencji prasowej prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Prof. A. Rzepliński w radiu o J. Kaczyńskim i A. Macierewiczu
- Chrzanił jak Piekarski na mękach - tak koncepcję Antoniego Macierewicza przeniesienia do Piotrkowa Trybunału Konstytucyjnego ocenił jego były prezes prof. Andrzej Rzepliński. Sędzia był we wtorek gościem w Radiu Strefa FM.
W Ośrodku „Dresso” w Sulejowie trwa XI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. W spotkaniu udział weźmie m.in. były premier Jarosław Kaczyński.
Łódź. 5 mln dla Radomska
Prawie 10 milionów kosztować będzie rozbudowa kanalizacji sanitarnej na osiedlach Bogwidzowy i Sucha Wieś w Radomsku. Ponad 5 mln złotych miasto otrzyma na ten cel z Unii Europejskiej. Dziś w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisano umowę w sprawie dofinansowania inwestycji.
Melodyjne ławki przed Szkołą Muzyczną
Dwie nowe ławki stanęły przed Szkołą Muzyczną w Piotrkowie. Konstrukcje tematycznie nawiązują do miejsca montażu, ponieważ ich siedziska to odwzorowanie klawiszy pianina, a oparcia to pięciolinia zdobiona nutami.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat