Artykuły do tagu: WFOŚiGWwŁodzi

Zmiany w WFOŚiGW w Łodzi. Prezes rządzi jednoosobowo
Od 25 września Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jest zarządzany jednoosobowo przez nowego prezesa: Wojciecha Miedzianowskiego. Został powołany na to stanowisko przez Radę Nadzorczą, w której większość ma PiS. Zmiany kwestionuje Zarząd Województwa Łódzkiego (PO-PSL).
Andrzej Czapla straci stanowisko wiceprezesa funduszu
Były wiceprezydent Piotrkowa za czasów Waldemara Matusewicza nie będzie wiceprezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. PiS odebrał bowiem samorządom nadzór nad tą jednostką, co oznacza, że zarząd WFOŚiGW znajdujący się pod kontrolą PO i PSL powinien zostać odwołany.
Łódź. 5 mln dla Radomska
Prawie 10 milionów kosztować będzie rozbudowa kanalizacji sanitarnej na osiedlach Bogwidzowy i Sucha Wieś w Radomsku. Ponad 5 mln złotych miasto otrzyma na ten cel z Unii Europejskiej. Dziś w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisano umowę w sprawie dofinansowania inwestycji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat