Artykuły do tagu: samorządowcy

Święto piotrkowskich samorządowców [ZDJĘCIA]
27 maja przypada Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji w środę w Mediatece 800-lecia odbyła się uroczystość, podczas której prezydent Krzysztof Chojniak podziękował pracownikom samorządowym służby na rzecz miasta.
Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci i posłowie będą zarabiać mniej
PiS chce obniżyć o 20% wynagrodzenia posłów. Wprowadzone zostaną też nowe limity dla prezydentów i burmistrzów miast, wójtów, a także starostów i marszałków województw. Taką informację przekazał podczas czwartkowej konferencji prasowej prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Rosną przyszli samorządowcy?
W Dąbrowie nad Czarną odbył się IV Gminny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie nad Czarną. Celem kolejnej już edycji konkursu było propagowanie idei samorządności wśród młodych mieszkańców gminy Aleksandrów, zdobywanie wiedzy o historii i zasadach funkcjonowania samorządu terytorialnego na wszystkich jego szczeblach oraz zachęcanie do aktywnego życia w społeczności lokalnej.
Samorządowcy lubią rekreację
W ubiegłym tygodniu Gimnazjum w Rozprzy stało się miejscem rywalizacji. Rywalizacji rekreacyjnej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat