Artykuły do tagu: sport

Pobiegnij z OSiR-em po zwycięstwo!
Już 30 września na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki w Piotrkowie kolejny Trybunalski Bieg z OSiR-em. Pierwsi zawodnicy staną na starcie o godzinie 13. Weryfikacja zawodników (najpóźniej) 15 minut przed biegiem.
Trzeci Orlik miesiąc przed terminem?
Prace nad trzecim Orlikiem (przy Szkole Podstawowej nr 12) w Piotrkowie dobiegają końca. Budowa kompleksu boisk prawdopodobnie zakończy się z miesięcznym wyprzedzeniem.
Przygotowują się do budowy raju przy Belzackiej
Piotrkowski magistrat przygotowuje się do kolejnej inwestycji poszerzającej bazę sportowo-rekreacyjną. Na niezagospodarowanym terenie pomiędzy krytą pływalnią a kortami przy ulicy Belzackiej ma powstać kompleks pozwalający aktywnie spędzić wolny czas.
Porażki piotrkowskich drużyn. Powrót Inny Krzysztoszek
To nie była niestety udana sobota dla piotrkowskich drużyn występujących w Superlidze PGNiG piłki ręcznej. Wyjazdowe mecze przegrała zarówno Piotrcovia jak i Piotrkowianin. Zwraca uwagę powrót na ligowe parkiety grającej trenerki Piotrcovii Inny Krzysztoszek.
Włokniarz Zelów przegrał z Zawiszą Rzgów
Włókniarz Zelów przegrał z Zawiszą Rzgów 0:1 (0:1) w spotkaniu 6. kolejki III ligi (grupa łódzko-mazowiecka). Zwycięskiego gola dla drużyny grającego trenera Michała Buchowicza strzelił w 37. minucie z rzutu karnego Bartosz Bronka.
Nowa hala sportowa została oddana do użytku na początku września, a już budzi wielkie emocje. Jest wielu chętnych, którzy chcieliby mieć możliwość trenowania w tym obiekcie.
III Rodzinne Igrzyska Olimpijskie Polanik
Pracownicy firmy Polanik wraz z rodzinami zamknęli sezon lekkoatletyczny 2012 wspólną zabawą. Okazją do tego były piątkowe (7 września) III Rodzinne Igrzyska Olimpijskie Polanik. Mimo niezbyt przychylnej aury humory wszystkim dopisywały!
Już po raz 31. w Tomaszowie Mazowieckim został rozegrany bieg im. Bronisława Malinowskiego - wspaniałego polskiego długodystansowca, który w 1981 roku zginął w wypadku samochodowych na moście w Grudziądzu. Malinowski wywalczył dwa medale olimpijskie.
Piotrcovia przegrała z mistrzem Polski
Skazywane na pożarcie piłkarki ręczne Piotrcovii do 45. minuty spotkania walczyły bardzo dzielnie z mistrzem Polski - Vistalem Łączpolem Gdynia. Na kwadrans przed końcem wynik był sprawą otwartą. Dopiero w końcówce mistrzynie wypracowały sobie bezpieczną przewagę nad zespołem Inny Krzysztoszek.
Inauguracyjna przegrana Piotrkowianina
Nie udał się powrót do Superligi PGNiG drużynie piłkarzy ręcznych Piotrkowianina. Beniaminek przegrał wyraźnie we własnej hali z Tauronem Stalą Mielec 26:33 (9:18).