25-latka zatrzymana z narkotykami

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 20 maja 20240
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 25-latkę, podejrzewaną o posiadanie środków odurzających. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała 25 gramów mefedronu i blisko gram marihuany. Mieszkanka Bełchatowa usłyszała już zarzuty posiadania środków psychotropowych i odurzających, za co grozi kara do 3 lat więzienia.
fot.: Policja Województwa Łódzkiego / zdjęcie poglądowe fot.: Policja Województwa Łódzkiego / zdjęcie poglądowe

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, od pewnego czasu interesowali się 25-latką, która według zebranych informacji miała zajmować się narkotykowym procederem. Kryminalni pojechali sprawdzić swoje ustalenia. Podejrzewaną namierzyli na ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie.

Po wylegitymowaniu kobiety pojechali do jej mieszkania, aby zweryfikować posiadane informacje. Bełchatowianka już od początku interwencji zachowywała się nerwowo. Jednak poinformowana o przyczynie podjętych wobec niej czynności, dobrowolnie wydała środki zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Okazało się, że zatrzymana w swoim domu posiadała 25 gramów mefedronu i woreczek z dilerką marihuany. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to blisko 26 gramów - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Podejrzana tłumaczyła, że narkotyki należą do niej i trzymała je na własny użytek. Usłyszała już zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat