Artykuły do tagu: Sport

Badmintoni¶ci przygotowuj± się do mistrzostw Europy
Mateusz Danielak i Karolina Władzińska, piotrkowscy badmintoni¶ci z klubu KKS „Ruch” przygotowuj± się do mistrzostw Europy juniorów (u-17), które już niedługo odbęd± się w Turcji.
Piotrkowskie wydarzenie 25-lecia
Zakończyli¶my głosowanie na najlepszego sportowca Podregionu Wschodniego Województwa Łódzkiego. 10 pierwszych osób wybranych przez mieszkańców b. województwa piotrkowskiego znajdzie się w¶ród wyróżnionych.
Olczyk i Kowalik najlepsi
Znany jest już ranking najlepszych sportowców Oyama Karate w 2013roku. Zarówno w¶ród seniorek i seniorów na pierwszy miejscu znaleĽli się zawodnicy piotrkowskiego klubu Oyama Karate WASHI.
Michał B±kiewicz zawiesza siatkarsk± karierę
Piotrkowianin Michał B±kiewicz, zawodnik AZS Częstochowa, zawiesza swoj± karierę siatkarsk±. O powodach tej decyzji informuje swoich fanów na oficjalnym facebookowym profilu.
Marek Jeziorski najlepszy
Kilkudziesięciu szpadzistów z całego kraju wzięło udział w turnieju zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski trzech broni, który odbył się w miniony weekend w Piotrkowie.
W Raciborzu zabrakło złota
Z udziałem 75 zawodników z 18 klubów w Raciborzu rozegrany został I Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy AKS Piotrków wywalczyli w tych zawodach sze¶ć medali (4 srebrne i 2 br±zowe). Zawody po raz pierwszy rozgrywane były w o¶miu kategoriach wagowych.
Pewna wygrana wicemistrzyń Polski
Nie było niespodzianki w meczu 15. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi. Piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały przed własn± publiczno¶ci± z KGHM Zagłębiem Lubin 21:32 (13:21). Już do przerwy przewaga wicemistrzyń Polski wynosiła osiem bramek.
11 medali zawodników Marky Mark
Aż 11 medali zdobyli zawodnicy klubu Marky Mark podczas rozgrywanych w Mińsku Mazowieckim II Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Fedracji WFMC (World Fightsport and Martial Arts Council). 6 z nich stanęło na najwyższym stopniu podium.
Turniej z okazji 5-lecia powstania
Już w najbliższy weekend w Piotrkowie odbędzie się turniej szermierki klasycznej, który zostanie zorganizowany z okazji pi±tej rocznicy powstania grupy Szermierki Klasycznej „Dragoni”.
Sulejów: Grali w siatkę z okazji rocznicy
W pi±tek w Gimnazjum w Sulejowie rozegrano Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych z okazji 69. rocznicy wyzwolenia Sulejowa.