Niezwykły koncert w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej

Poniedziałek, 13 maja 20247
Niezwykły koncert w Kościele św. Franciszka Ksawerego w Piotrkowie Trybunalskim. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska wraz z Walerią Molendą piotrkowianką znaną z V edycji telewizyjnego show The Voice Senior, uraczyły wiernych swoimi pięknymi głosami przy akompaniamencie skrzypiec Bogdana Kierejszy, zagrali koncert ku czci Matki Boskiej, zadedykowany Pani Walerii.

Ładuję galerię...

Koncert odbył się w niedzielę (12.05.2024) i przyciągnął tłumy wiernych oraz osób chętnych posłuchać mezzosopranu Alicji Węgorzewskiej przy akompaniamencie skrzypiec Bogdana Kierejszy. Kilka utworów śpiewaczka operowa wykonała wraz z Walerią Molendą piotrkowianką znaną z V edycji "The Voice Senior"

Bardzo wam dziękuje za przybycie, to koncert specjalny ku czci Matki Bożej w dzień wniebowstąpienia, ale również dla specjalnej osoby. I to z jej powodu jestem tu dzisiaj - Waleria Molenda. Jest tak wspaniałą osobą z ogromną charyzmą, Walerio zasługujesz na wszystko. - Mówiła Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa.

Po koncercie można było kupić płytę z autografem śpiewaczki operowej. Zebrane w ten sposób pieniądze Alicja Węgorzewska przekazała na cele Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

5


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Słabo ~Słabo (Gość)13.05.2024 20:28

Kościół już nie wie jak się promować

117


ooo ~ooo (Gość)14.05.2024 19:48

do 'pora na zmiany' - przestań narzekać i marudzić - piątek koncert patriotyczny w mediatece, sobota godz.15 zamurowa 1 spacer miejski z przewodnikiem - cerkiew, godz.16-23 noc muzeów - piękna wystawa wachlarzy, niedziela koncert na zamku, trzeba chcieć się zainteresować a nie tylko być malkontentem. miłego.

32


Pora na zmiany ~Pora na zmiany (Gość)14.05.2024 18:18

Szkoda ze Piotrków zaprasza rzadko sławnych artystów do Piotrkowa np Maryle Rodowicz, H. Frąckowiak, Prońko, Eleni itd Mało jest kultury w Piotrkowie i mało się dzieje Pora aby coś działo się w miescie jak w innych miastach Niech nowy Prezydent Piotrkowa OŻYWI TO MIASTO

51


LM ~LM (Gość)14.05.2024 17:53

Dwa piękne głosy, dwie wspaniałe osobowości i dwa czyste serca ????

71


słuchająca ~słuchająca (Gość)13.05.2024 12:30

Koncert wspaniały, brawo dla p. Alicji za piękną prezencję, szacunek dla przybyłych i czas, bo podpisywanie płyt trwało bardzo długo. Pani Walerio, gratulacje dla Pani, jest Pani skarbem Piotrkowa i wielka wdzięczność dla Pani za obecność i dotrzymanie słowa z przyjazdem p. Alicji do Piotrkowa.

161


daniel ~daniel (Gość)13.05.2024 12:10

ale szał XDddddd

212


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat