Advertisement

Żurek za 150 zł? To możliwe! Morsy wspierają WOŚP (ZDJĘCIA)

ePiotrkow Niedziela, 29 stycznia 20234
Lodowata woda im nie straszna. Morsy opanowały "Słoneczko", aby zażyć kąpieli w słusznym celu.

Ładuję galerię...

Morsowanie, które rozpoczęło się tradycyjnie od rozgrzewki połączone było z licytacjami i zbiórką do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ten sposób zarówno ci młodsi jak i starsi chcieli wesprzeć tegoroczną akcję.

Jeśli jest niska temperatura to my się bardzo cieszymy. Rozgrzewamy gorącą kawą, gorącą herbatą. Można też zjeść kiełbaskę z grilla. Dziś wszystkie morsy m.in. z Piotrkowa zebrały się na "Słoneczku" i gramy razem w tym wyjątkowym dniu. My nie tylko wspieramy WOŚP, ale też często organizujemy akcje charytatywne. Wśród nas jest wielu wolontariuszy. Morsy mają bardzo otwarte i szlachetne serca i z chęcią pomagają potrzebującym - mówili Kamila Kociołek z Piotrkowskich Morsów oraz Aneta Ostalczyk i Arkadiusz Jakubiak z Wierzejskich Morsów.

Furorę wzbudziła ostatnia z przygotowanych licytacji...słoika żurku domowej roboty. Ostatecznie wygrała kwota 150 zł. Można więc chyba powiedzieć, że to jeden z droższych jak i nie najdroższy żurek, jakiego skosztowała w swoim życiu zwyciężczyni tej zaciętej licytacji.


Zainteresował temat?

2

7


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ksiądz Adam ~Ksiądz Adam (Gość)30.01.2023 11:45

Ktoś wytłumaczy mi o co tu chodzi? Jedni stoją w wodzie z rękoma podniesionymi do góry a drudzy stoją na brzegu i kibicują tym pierwszym.bardzo interesujące...

30


Artorro ~Artorro (Gość)30.01.2023 16:01

Byłem i widziałem na własne oczy mnóstwo gorących kobiet w zimnej wodzie. Kto na brzegu ten patrzył z zazdrością

02


Wanna ~Wanna (Gość)29.01.2023 22:56

Lans i bans!!!

71


Jurek Ogórek ~Jurek Ogórek (Gość)29.01.2023 20:12

Czy to żurek od Magdy Gessler? Ona ma już pączki po 20 zeta za sztukę. Jeżeli tak to chyba nie jest za wielka kwota.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat