Artykuły do tagu: puszki

Piotrkowscy wolontariusze już z puszkami!
Wolontariusze z Piotrkowa odebrali w środę puszki, do których zbierać będą pieniądze w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Więźniowie włączają się w przygotowania do finału WOŚP
Styczniowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wymaga wielkiego wysiłku wielu osób. Najczęściej mówimy tu o wolontariuszach, czy służbach zabezpieczających każdą imprezę. Pewne działania prowadzone są nawet... w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim.
Żurek za 150 zł? To możliwe! Morsy wspierają WOŚP (ZDJĘCIA)
Lodowata woda im nie straszna. Morsy opanowały "Słoneczko", aby zażyć kąpieli w słusznym celu.
Ponad 1000 wolontariuszy w Piotrkowie. W niedzielę gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Już w niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grać, i to w różnych miejscach, będziemy także w Piotrkowie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, koncertów i prezentacji artystycznych, licytacji oraz aktywności na świeżym powietrzu. Granie z WOŚP rozpoczniemy od rana, a potrwa ono do późnych godzin wieczornych.
Puszki z Ameryki na dachu dworca w Piotrkowie
Trwa remont piotrkowskiego dworca PKP. Obiekt nie był modernizowany od... nie wiadomo już kiedy, nic więc dziwnego, że przy okazji prac robotnicy trafili na skarb. Pod dachem jednego z budynków znaleźli puszki po amerykańskich konserwach. Skąd się tam wzięły?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat