42 pięściarzy z 12 klubów uczestniczyło w II Gali Boksu, która odbyła się w sobotę 13 sierpnia w Sulejowie na Podklasztorzu. Na ringu można było zobaczyć zarówno mężczyzn (chłopców), jak i kobiety (dziewczęta). Jednym z sędziów był Paweł Skrzecz, wicemistrz olimpijski.
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Impreza zorganizowana była przez sulejowski magistrat wspólnie z Widzewem Łódź. Celem gali było promowanie pięknej dyscypliny sportowej, jaką jest boks, wśród dzieci i młodzieży z województwa łódzkiego, a przede wszystkim wśród mieszkańców miasta i gminy Sulejów.
- Sulejów to bardzo przyjemne miasto, pozytywnie nastawione do sportu i do boksu. Oprócz tego powstała w tej miejscowości sekcja boksu, trzech zawodników bierze nawet udział w sobotniej gali – podkreśla Jan Gabara, kierownik sekcji bokserskiej Widzewa Łódź.
Komentarze 10