TERAZ 3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Sukces pierwszej edycji „TS OSIR CUP” w Piotrkowie Trybunalskim

OSiR
OSiR pon., 12 maja 2025 14:14

W sobotni poranek, 10 maja 2025 roku, hala Centrum Rekreacyjnego OSiR przy ul. Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim tętniła sportową energią. Wszystko za sprawą pierwszej edycji z cyklu pięciu turniejów tenisa stołowego „TS OSIR CUP” o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Turniej rozgrywany był systemem eliminacyjnym i przyciągnął aż 22 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych:

    do 18 lat (rocznik 2007 i młodsi),

    od 19 do 50 lat (rocznik 2006–1975),

    powyżej 51 lat (rocznik 1974 i starsi).

Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, a uczestnicy pokazali wysoki poziom sportowy oraz ducha fair play.

 Zwycięzcy I edycji turnieju „TS OSIR CUP”:

    do 18 lat – Tymon PIUS

    19–50 lat – Adam HAŁADAJ

    51+ lat – Tomasz WIECZORKIEWICZ

OSiR serdecznie gratuluje wszystkim zawodnikom udziału oraz znakomitych występów. Szczegółowa punktacja I edycji już wkrótce będzie dostępna na stronie internetowej OSiR: www.osirpiotrkow.pl w zakładce LIGA.

Druga edycja turnieju, odbędzie się 7 czerwca 2025 roku – w hali OSiR przy ul. Belzackiej 108/110. Godzina rozpoczęcia bez zmian – 9:30.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 4

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio