TERAZ 9°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama ES BANK

Płonął budynek przy Przedborskiej. Ogień strawił poddasze i część dachu

I.Stachaczyk
Iwo Stachaczyk czw., 2 kwietnia 2026 17:45

Poddasze i część dachu budynku przy ul. Przedborskiej 8 w Piotrkowie Trybunalskim spłonęły w wyniku pożaru, do którego doszło w czwartek po południu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb tuż po godzinie 16:30. Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz pogotowie energetyczne. Ogień pojawił się w pustostanie, w którym w przeszłości funkcjonował m.in. sklep spożywczy oraz znajdowały się lokale mieszkalne.

Pożarem objęte było poddasze oraz dach jednokondygnacyjnego budynku. Nikomu nic się nie stało - poinformował Adam Romas ze straży pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. 

Na czas prowadzonej akcji ratowniczej ulica Przedborska była zablokowana w obu kierunkach. Na tę chwilę nie są znane przyczyny pożaru. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.

Po około godzinie pożar został opanowany.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 13

    reklama

    Dla Ciebie

    9°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio