TERAZ-1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Okradli sklep komputerowy. Grozi im 10 lat więzienia

M.Jaron
M.Jaron wt., 7 lutego 2017 09:39
Włamali się do sklepu komputerowego w centrum miasta i ukradli siedem laptopów wartych blisko 12 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się już do winy. Mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu.
Zdjęcie
Autor: fot. KMP Piotrków
Do włamania doszło 26 stycznia w nocy. Sprawcy wybili szybę w sklepie i ukradli 7 laptopów. Dokładne zabezpieczenie śladów i dowodów przez policję i znajomość środowiska przestępczego pozwoliły na dotarcie do dwóch piotrkowian w wieku 21 i 29 lat. Wyszło na jaw, że jeden ze sprawców wynajmował mieszkanie w okolicach okradzionego sklepu. Podczas przeszukania w mieszkaniu 29-latka odnaleziono skradzione komputery, a mienie ma wrócić do jego właściciela.

5 lutego podejrzani zostali zatrzymani. Amatorzy cudzej własności usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa.


(źródło: KMP Piotrków)

Podsumowanie

    Komentarze 22

    reklama

    Dla Ciebie

    -1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio