TERAZ 27°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama Aflopark

Nowi zawodnicy Piotrkowianina. Klub się wzmacnia

A.Wolski
oprac. Artur Wolski pon., 22 czerwca 2026 13:31

Piotrkowianin odkrywa kolejne karty przed nowym sezonem ORLEN Superligi. Klub zaprezentował pięciu nowych zawodników, którzy wzmocnią drużynę prowadzoną przez nowego trenera, Ivo Vavrę.

Nowi zawodnicy Piotrkowianina. Klub się wzmacnia

Do zespołu dołączył 26-letni bramkarz Jakub Matlęga. Przez sześć sezonów reprezentował barwy MMTS Kwidzyn, a ostatnio występował we włoskim klubie SSV Loacker Bozen Volksbank. Teraz wraca do Polski i będzie strzegł bramki Piotrkowianina.

Nowym rozgrywającym został także 21-letni Dawid Petlak. Młody zawodnik występował dotychczas w KPR Legionowo, a jest wychowankiem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Płocku.

Piotrkowski klub pozyskał również bardziej doświadczonego Pawła Dudkowskiego. 28-letni szczypiornista reprezentował ostatnio Zagłębie Lubin, a wcześniej występował także w barwach Górnika Zabrze.

Kolejnym wzmocnieniem jest Michał Bekisz. 28-letni rozgrywający przychodzi do Piotrkowianina z MMTS Kwidzyn. W swojej karierze reprezentował również Zagłębie Lubin.

Tradycyjnie w kadrze pierwszego zespołu znajdzie się także wychowanek klubu. Szansę treningów z drużyną ORLEN Superligi otrzyma Michał Wroniszewski, który rozpocznie przygotowania do sezonu pod okiem trenera Ivo Vavry.

To jednak nie koniec zmian kadrowych. Władze Piotrkowianina zapowiadają, że lista transferów nie jest jeszcze zamknięta, a o kolejnych ruchach personalnych klub będzie informował w najbliższych tygodniach.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    27°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio