TERAZ-2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Nie żyje młody kierowca z niedzielnego wypadku

E.Matyja
Emilia Matyja wt., 1 kwietnia 2025 13:31

Do wypadku doszło w niedzielę rano na ul. Cmentarnej w Sulejowie. Po godzinie 9:00 młody kierowca Opla Astry na oleśnickich tablicach rejestracyjnych, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup, ścinając go, a następnie rozbił się na drzewie. Siła uderzenia była ogromna – auto dosłownie rozpadło się na części. 

Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, pomoc medyczna była natychmiastowa, młody człowiek do szpitala w Łodzi został przetransportowany LPR-em. Mimo działań lekarzy, w skutek poniesionych obrażeń, po kilkudziesięciu godzinach walki o życie, mężczyzna zmarł. 

O śmierci kierowcy poinformowała nas rzeczniczka piotrkowskiej policji, asp. sztab. Izabela Gajewska. 

Link do artykułu: Link do artykułu

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 28

    reklama

    Dla Ciebie

    -2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio