TERAZ3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Gmina Wolbórz szuka właściciela opon

A.Wolski
Artur Wolski śr., 8 kwietnia 2020 08:52
Ponad sto zużytych opon wyrzucił nieodpowiedzialny sprawca na drodze w Kuznocinie w gm. Wolbórz. Pochodzą one najprawdopodobniej z jakiegoś warsztatu. Sprawca jest poszukiwany przez policję.
Zdjęcie
Autor: fot. UG Wolbórz

Niebywałą nieodpowiedzialnością za naturalne środowisko wykazał się nieznany sprawca, który wyrzucił ponad 100 zużytych opon w Kuznocinie, na drodze do Białkowic. O fakcie tym poinformowane zostały służby burmistrza Wolborza oraz policji. Sprawca jest poszukiwany, grozi mu wysoka kara finansowa. Poszukiwany z pewnością będzie musiał posprzątać wycofane z użytku opony.

 

Wszystkich, którzy widzieli albo mają informacje o sprawcy dewastacji środowiska naturalnego, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Wolborzu, przy ul. Warszawskiej 3, tel. 44 615 51 70.

 

 

Podsumowanie

    Komentarze 21

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio