Choć sam zainteresowany telefonu nie odbiera, informację, że zasilił szeregi klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej potwierdza poseł SLD Artur Ostrowski.
Poseł Domaracki opinii publicznej dał się poznać głównie z kontrowersji. Po raz pierwszy w prawach członka swojej byłej już partii został zawieszony w czerwcu 2013 roku, kiedy to ukarano go za pijackie ekscesy podczas manifestacji stowarzyszenia Wolne Konopie pod budynkiem Sejmu. Po raz drugi (styczeń 2014) został zawieszony za obraźliwy wpis na jednym z portali społecznościowych („Wolałbym bzyknąć kozę, niż posłankę Pawłowicz” - napisał na Fb Domaracki).
Komentarze 43
28.09.2014 09:26
Z SLD jest już bardzo źle skoro przyjmują do siebie takich pajaców ...
28.09.2014 09:19
SLD popełnia błąd , strzela sobie w kolano.
27.09.2014 17:01
S odomia
L ibacje
D omaracki
i wszystko jasne!
27.09.2014 16:37
Ej... serio polecam. Mozna się usmiać:) Sobie panowie interpelacje nabijają:)
Interpelacja nr 12189
do ministra środowiska
w sprawie motyla wstęgówki bagienki (Catocala pacta)
Szanowny Panie Ministrze! Gatunek tego pięknego, nocnego motyla jest objęty w Polsce ochroną gatunkową. Dodatkowo oznaczany jest kategorią CR - krytycznie zagrożony. Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą kategorią. Motyl ten występuje na terenie całego kraju, wczesną jesienią praktycznie wszędzie, począwszy od dużych miast, takich jak Chorzów, Mikołów, jak również w lokalizacjach mniejszych na terenie całego kraju. Obserwowałem go wielokrotnie w drugiej połowie sierpnia i na początku września. Moje spostrzeżenia potwierdza wielu entomologów. Dodatkowo Polska nie stanowi jedynego miejsca występowania tego motyla w Europie. Masowo występuje na wschód i południe od polskich granic, znane są bardzo liczne populacje na terenie Niemiec i w Skandynawii.
Dlatego pytam Pana Ministra:
1. Dlaczego akurat ten gatunek z rodziny Catocala jest w Polsce uznany za krytycznie zagrożony i jest objęty ochroną gatunkową, w sytuacji gdy inne gatunki z rodziny Catocala wymagają rzeczywistej ochrony ze względu na niewielką liczbę odizolowanych populacji w Europie bądź ze względu na północną granicę występowania?
2. Czy ministerstwo ma w planach usunięcie tego licznie występującego gatunku z list: krytycznie zagrożony i ochrony gatunkowej?
Poseł Piotr Chmielowski
oraz grupa posłów
Warszawa, dnia 22 listopada 2012 r.
27.09.2014 16:34
Z ciekawości sprawdziłem ile na swoim koncie ma Pan domaradzki Interpelacji. Wyszło, ze 84. Z tym, ze sa tam takie kwiatki:
Interpelacja nr 9637
do ministra rolnictwa i rozwoju wsi
w sprawie hodowli ryb na skalę przemysłową w przypadku tilapii
Szanowny Panie Ministrze! Z informacji, które uzyskałem od jednego hodowcy ryb i z prasy branżowej, zaczyna się w Polsce przemysłowo hodować rybę pochodzącą z Afryki, z rodzaju tilapia. W skali roku, jak podają media, hodowcy zamierzają przemysłowo produkować w wodach stojących około 1500 ton żywej tilapii. Dla naszego środowiska jest to ryba obca. Narybek będzie sprowadzany z hodowli z Europy Zachodniej. Ryba ta ma niewątpliwie duże znaczenie konsumpcyjne, jednak pozwolę zapytać się pana ministra:
1. Czy ryba ta, w sytuacji przeniknięcia do naszych wód, jest w stanie się rozmnażać?
2. W jaki sposób potencjalnie ta ryba może konkurować z naszymi rybami w zakresie zdobycia pożywienia?
3. Czy resort zamierza wydawać licencję na hodowlę tej ryby?
Z poważaniem
Poseł Piotr Chmielowski oraz grupa posłów
Warszawa, dnia 26 sierpnia 2012 r.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=RLISTAINT&NrKadencji=7&Nrl=74&Typ=INT&Czyb=T