Dotychczas dopuszczona była jedynie możliwość handlu artykułami spożywczymi i higienicznymi. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, czyli zarządca targowisk administrowanych przez miasto Piotrków, zdecydował o stopniowym znoszeniu ograniczeń. Od 19 maja osoby, które mają zarezerwowane stanowiska, będą mogły sprzedawać także pozostały asortyment.
Przy stanowisku handlowym w tym samym czasie mogą przebywać maksymalnie cztery osoby (z wyłączeniem obsługi) i należy utrzymywać bezpieczny dystans między klientami i sprzedawcami. Osoby handlujące powinny używać rękawiczek jednorazowych, zakrywać usta i nos oraz zaleca się zapewnienie środków dezynfekujących.
Brak stosowania się do obowiązujących przepisów i zaleceń może wiązać się z ponownym nałożeniem ograniczeń w funkcjonowaniu miejskich targowisk.
Komentarze 23
12.05.2020 11:21
Jak sie prawdę o portalu napisze to nawet nie publikują zamiast podać dane z 11 maja o zachorowaniach w naszym regionie to cisza tylko durny artykuł o targach daliscie no brawo zero szacunku dla.mieszkanca miasta
12.05.2020 11:14
Cwaniak tobie pierwszemu bo juz widac na odleglosc twoje brednie
12.05.2020 10:58
No i Dobrze nareszcie będzie można iść na zakupy na rynek
12.05.2020 10:05
10 maja na ptaku w piotrkowie armagedon gdzie straż miejska i policja
11.05.2020 22:29
W końcu