TERAZ 5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Casting do "Jaka to melodia?" w Piotrkowie!

M.Jaron
M.Jaron wt., 22 listopada 2016 12:36
Oglądasz teleturniej "Jaka to melodia?", obserwujesz zmagania uczestników i... myślisz sobie: "Przecież poradziłbym sobie lepiej...". Czy rzeczywiście? Masz szansę to sprawdzić. W najbliższą sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie rusza casting do muzycznego teleturnieju.
Zdjęcie

Na przesłuchanie może przyjść każdy, kto ukończył 18 lat. Co ciekawe, kwalifikacje nie będą miały formuły zbliżonej do teleturnieju - test muzyczny ma być bardzo krótki. - Komisja składa się z 2 - 3 osób. Z każdym z uczestników prowadzimy rozmowę, pytania dotyczą nie tylko sfery muzycznej, ale i życia, spraw osobistych, hobby. Każdy z uczestników wypełnia ponadto ankietę, w której znajduje się kilkadziesiąt pytań - wyjaśnia Joanna Stachurska-Łagodziec, prowadząca eliminacje.

 

Wszystkim, którzy wezmą udział w sobotnim castingu, życzymy powodzenia. Organizatorzy zapewniają, że nie ma żadnych ograniczeń i udział w teleturnieju może zapewnić sobie więcej niż tylko jedna osoba.  

 

Eliminacje potrwają cztery godziny - od 10.30 do 14.30. 

 

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio