Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za działania związane z projektowaniem i budową sieci światłowodowej jest firma NEXERA.
Wybudowana infrastruktura będzie miała charakter otwarty, co oznacza jeszcze większe możliwości dla mieszkańców. Swoje usługi będą na niej bowiem świadczyli zarówno lokalni, jak i ogólnopolscy dostawcy usług telekomunikacyjnych. Połączenia szerokopasmowe umożliwiają przekazywanie wysokiej jakości obrazów, filmów, oglądanie telewizji internetowej oraz pozwalają na korzystanie z różnorodnych zaawansowanych usług internetowych. Wszystkie te usługi są możliwe przy wykorzystaniu jednego kabla światłowodowego. Sieć światłowodowa będzie sukcesywnie dostępna w kolejnych miejscowościach w gminie Aleksandrów. (a)
Komentarze 8
11.06.2021 09:17
Tylko po co myślą ,ze w małych miejscowościach nie ma ważniejszych rzeczy jak kabel.
U nas też powiesili i co z tego nikt się nie podłączył bo nikogo net nie interesuje ani lipna telewizja oferowana za co każą sobie jeszcze słono płacić i myślą ,ze ludzie nie maja nic do roboty tylko siedzieć w domu i gapić się w ekran
tym bardziej ,że teraz media nastawione są na propagandę i manipulowanie społeczeństwem..
U rodziny w mieście maja 300 mega net i telewizja i totalne dno
10.06.2021 22:28
Szybciej niż w "Chojniakowie".
10.06.2021 21:50
Zakładają gdzie popadnie omijając wiele części miejscowosci i budynków. Taki projektant i takie zatwierdzenie projektu.Za rok będą kopać ponownie.
10.06.2021 19:36
Sulejów ulica Dobra Woda jak zawsze w CZARNEJ D..... Szkoda że jak Burmistrz oprowadzał delegację po Podklasztorzu nie pokazał ulicy Dobra Woda , cudzym się chwali, a ta ulica to jest do bram piekieł . Tutaj cyfryzacja nigdy nie dotrze :(
10.06.2021 16:13
i niedlugo beda zwijac, w niektorych gminach robia na dziko liczac na to, ze to ktos zalegalizuje, pal szesc na panstwowym ale wchodza bez pozwolenia w prywatne dzialki-taka partyzantka